İdo Tatlıses: 'Ak Parti için çıldırıyordum'

İdo Tatlıses: 'Ak Parti için çıldırıyordum'
İdo Tatlıses: 'Ak Parti için çıldırıyordum'
Müziğe atılmadan önce Ak Parti Gençlik Kolları'nda olduğunu söyleyen İdo Tatlıses: 'Siyaset çok derin bir konu. Babam zamanında başka partiden adayken ben Ak Parti için çıldırıyordum.' dedi.

Müziğe atılmadan önce Ak Parti Gençlik Kolları'nda olduğunu söyleyen İdo Tatlıses: Siyaset çok derin bir konu. Babam zamanında başka partiden adayken ben Ak Parti için çıldırıyordum. Gençlik Kolları'ndaydım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ın duruşu beni çok etkiledi. Kendisine hayranlığım var"

Dokuz ay içinde üçüncü maxi single'ını çıkartan  İdo Tatlıses'ten Sabah'tan İlker Gezici'ye konuştu. İdo, 'Babanız milletvekili adayı olamadı, üzüldünüz mü?' sorusuna şöyle yanıt verdi: "Aday olmadığı için üzülmedim. Kendisinin de üzüldüğünü sanmıyorum. Aday olarak gösterilmemesinin sağlık durumuyla alakası yok. İlla ki bir bildikleri vardır. Belki tempodan dolayı yormak istemediler. Ama babam çok iyi. Allah'a şükür her şey çok iyi gidiyor. Biraz daha kalıp dönecek. Eğer aday olsaydı Urfa'da çok büyük oy alırdı" .
 
İdo, "Siyasetle aranız nasıl" sorusu üzerine ise "Siyaset derin bir konu. Ben de çocukluğumdan beri siyasetle yakından ilgileniyorum. Babam zamanında başka parti adayıyken ben Ak Parti için çıldırıyordum. Gençlik Kolları'ndaydım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ın dik duruşu beni çok etkiliyor. Kendisine hayranım. Karizması ve dünyayı etkileyen tavrıyla kendisinden etkilenmemek mümkün değil. Siyaseti onun sayesinde çok sevdim" diye konuştu.


 
KIZLARIN HAYRANLIĞI HOŞUMA GİDİYOR
 
İdo  "Kızlarla olan ilişkilerinizi Tatlıses soyadı ne derece etkiliyor?" sorusuna ise şöyle yanıt verdi: Çok etkiliyor. Sırf İbrahim Tatlıses'in oğlu olduğum için benimle tanışmak isteyen kızlar oluyor. 'Bugün şuraya gidelim mi?' deyip dolaşmak istiyorsa, benimle neden birlikte olmak istediği belli oluyor. Ben de ona göre davranıyorum. Geçen gün bir radyo programında evlenme teklifi aldım ve kabul ettim. Kızların hayranlığı hoşuma gidiyor. 
 
İdo "Hayranınızla evlenir misiniz gerçekten?" sorusuna ise " Hayat bu; neyle karşılaşacağım belli olmaz. Büyük konuşmamak lazım. Ama şu an evleneceğim kız ne yapıyor, nerede, nasıl karşılaşacağız; merak ediyorum. Evliliğin kariyerimi olumsuz etkileyeceğini de düşünmüyorum" diye yanıt verdi.
 
GENLERİMDE ÇAPKINLIK VAR
 
Kendinizi yakışıklı buluyor musunuz? 
 
Aynalarla barışığım. Kimse beni yönlendirmiyor. İmaj konusunda da kendi isteğime göre hareket ediyorum. Bu imajı kimseye bakarak oluşturmadım. Kendime yakıştırdığımı giyiyorum. Modayı da takip etmiyorum. Modanın olduğuna da inanmıyorum. Takım elbise de giyiyorum, R&B tarzı da. 
 
Çapkın mısınız?
 
Her erkekte olduğu kadar bende de çapkınlık var. Genlerde de var biraz. (Gülüyor) 
 
Hiç aşık oldunuz mu?
 
Bilmiyorum ki... Aşık olmak nasıl bir şey onu bilmiyorum. Hiçbir kız için ağlamadım mesela.
 
Kaynak: Sabah

İdo Tatlıses: Keşke babam tekme tokat dövseydi

Asena Erkin'den İdo Tatlıses'e destek

İdo Tatlıses Engincan'a rakip oluyor!