İdo Tatlıses oyunculuğun kapısından döndü

İdo Tatlıses oyunculuğun kapısından döndü
İdo Tatlıses oyunculuğun kapısından döndü
İdo Tatlıses, Med Yapım'ın yeni dizisi İlişki Durumu: Karışık için sunulan başrol teklifini çok düşündü ama müzik kariyerine devam etme kararı aldı. Rolü büyük ihtimalle Berk Oktay canlandıracak.

Son dönemde müzik çalışmaları ve farklı stiliyle gündemde olan İdo Tatlıses, Med Yapım’ın yeni dizisi İlişki Durumu: Karışık için sunulan başrol teklifini kabul ettiği haberleri basına yansımıştı.

Med Yapım teklifi doğrularken İdo’nun çok düşünmesine ve aklı kalmasına rağmen kariyerini şu aşamada müzik yönünde devam ettirme kararı aldığı öğrenildi.

 İdo Tatlıses için düşünülen rolü çok büyük ihtimalle Berk Oktay oynayacak. Kadın başrolde ise Seren Şirince yer alacak.

Dizinin üçüncü başrolündeyse Hülya Avşar ’ın programında ‘Tam tipim olduğunu itiraf etmek istiyorum' diyerek beğenisini dile getirdiği Pamir Pekin yer alacak.

 


  http://www.radikal.com.tr/136247613624763

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  isabet olmuş - Gurcan Uzoglu

  Aman isabet olmuş, lafım ido ya değil ona teklif getiren basiretsiz yapımcılara. Çocuk kendini biliyor genetiklerinin yönlendirdiği yolu izliyor.

  diziler - user649322

  iste en cok tik alan unluler oyuncu yapilinca ortaya cikan diziler ortada.

  hayırlı olsun - user398960

  İlk önce hayırlı olsun diyelim. Ama haberin içeriğinde annesinin eski mesleğini de yapacak gibi saçama sapan bir cümle kullanılmış. haberi yaparken biraz öxen gösterin Derya Tunanın iboyla ektiği 3 filmden başka kaç filmi var.Oyuncu olan İbrahim Tatlısestir. İbonun 33 filmi bunun yaklaşık 20 tanesinin yönetmeni kendisidir.5 dizisi 4 dizide falan konuk oyunculuğu vardır. Yani demek istediğim annesini karıştırmanız saçma olmuş