İHA'nın pervanesi ünlü şarkıcıyı kanlar içinde bıraktı

İHA'nın pervanesi ünlü şarkıcıyı kanlar içinde bıraktı
İHA'nın pervanesi ünlü şarkıcıyı kanlar içinde bıraktı
Ünlü İspanyol şarkıcı Julio Iglasias'ın kendisi gibi şarkıcı olan oğlu Enrique Iglasias'a Meksika'daki konseri sırasında insansız hava aracının pervanesi çarptı. Sahnede kanlar içinde kalan sanatçının parmakları kesildi.

İSPANYA Kadife sesli şarkıcı olarak tanınan ünlü İspanyol şarkıcı Julio Iglasias'ın kendisini gibi şarkıcı olan oğlu Enrique Iglasias Meksika'da konser verirken, görüntü alan İHA'nın pervanesinin eline çarpması sonucu binlerce seyircinin gözleri önünde kanlar içinde kaldı.

Meksika'nın Tijuana kentinde 12 bin kişilik bir kalabalığa cumartesi günü konser veren Iglasias, seyircileri görüntüleyen uzaktan kumandalı kameralı helikopteri şov çerçevesinde tutmaya çalışırken, helikopterin pervanesinin çarpması sonucu iki parmağı birçok noktadan kesildi. Bir anda kanlar içinde kalan şarkıcıya sahne kenarında ilk müdahale yapıldıktan sonra Iglasias konserine devam etti. Ancak şarkıcının durmayan kanı konser boyunca her yere yayılırken, beyaz tişörtü ile elindeki sargı bezi de adeta kırmızıya bulandı. Ünlü şarkıcı konserini kanlar içinde tamamladıktan hemen sonra kendisini bekleyen uçakla Los Angeles'taki bir hastaneye kaldırıldı.

(DHA)