'İki kişi olmak çok zor'

'İki kişi olmak çok zor'
'İki kişi olmak çok zor'
Bu cuma vizyona girecek sinema filmi 'Bir Hikâyem Var'da iki sevgiliyi canlandıran Müge Boz ile Kadir Doğulu, InStyle dergisine aşka ve evliliğe bakışlarını anlattı.

AŞKA DAİR… Kadir Doğulu: “İlişkiye başlarken genelde duygularıyla hareket eden bir adamımdır, hesap kitap yapmam. İş konusunda mantığına güvendiğim insanlara danışırım ama aşkta öyle olmaz maalesef. Âşık olduğumu belli etmeyi de çok severim. Uzun bir süredir âşığım.”
Müge Boz: “Âşık olduğumda onu düşünme oranım, durduk yere onu arayıp onunla bir şeyler paylaşma isteğim artıyor. Şu andaki, önceki, hatta bir ay sonraki ben çok farklı olacağı için benim o anki duygu durumuma göre bazı şeyler değişebiliyor. Karşımdaki insanın enerjisi, karakteri de durumu etkiliyor tabii. O yüzden aşka dair standart bir şey söylemenin söz konusu olabileceğini düşünmüyorum. Uzun süredir âşık değilim.”
EVLİLİĞE DAİR... Kadir Doğulu: “ Zaman zaman yalnız kalmayı sevsem de herhalde en çok sevdiğim şey iki kişi olmak. Ben kalabalık bir ailede büyüdüm, o yüzden kalabalık aileyi severim. Yola iki kişi başlayıp 3, 4, belki 5 kişi olmayı planlıyorum.”
Müge Boz: “Hayatta iki kişi olmanın çok zor bir şey olduğunu, özveri gerektirdiğini ve günümüzde de bunun gitgide zorlaştığını düşünüyorum. Benim bir düzenim var, onun bir düzeni var. Nasıl ortak bir noktada buluşulacak diye düşündüğüm oluyor. Evlilik sanki bana biraz düşünmeden yapılması gereken bir şey gibi geliyor. Bana şu an uzak gibi görünüyor ama bir şey olur, karşıma biri çıkar, kafamdaki tüm soru işaretlerini bir anda siler; hiç belli olmaz.”


  ETİKETLER:

  kitap

  ,

  ,

  zaman

  ,

  Uzak

  ,

  kadir doğulu

  ,

  evlilik