İki yıldızın düeti: Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler

TRT Müzik Kanalı Sezen Aksu ve Ajda Pekkan'la yayına başladı

 

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle

 

 

CEREN KARASU

İSTANBUL - Müzikseverler tarafından merakla beklenen TRT Müzik Kanalı, TRT Tepebaşı Stüdyoları'nda düzenlenen gala gecesiyle yayın hayatına başladı.
Galaya Başbakan Yardımcısı ve TRT'den Sorumlu Devlet Bakanı Bülent Arınç, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda sanatçı katıldı.
TRT Müzik kanalının açılış gecesinde süperstar Ajda Pekkan ve minik serçe Sezen Aksu birlikte aynı sahneyi paylaşarak geceye katılan davetlilere ve televizyonları başında izleyen izleyicilere uzun süre unutulmayacak bir gece yaşattı. İkiliye, Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası eşlik etti. Basın mensuplarına sadece Ajda Pekkan ve Sezen Aksu'nun birlikte sahneye çıktığı dakikalar çekim izni verildi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen gecenin diğer dakikalarında Türk Sanat Müziği sanatçısı Emel Sayın, Kubat, Sümer Ezgü, Burhan Öcal, Burak Kut, Mustafa Keser, Azerbaycan'dan Azerin ile Bosna-Hersek'ten Hanka Paldum da geceye katılan isimler arasında yer aldı. (dha)