İkizler ama babaları farklı

İkizler ama babaları farklı
İkizler ama babaları farklı
Gebe kaldığı dönemde nişanlısını aldatan kadının foyası ikizlerinin farklı yüz özelliklerine sahip olmasıyla ortaya çıktı. Uzmanlar: Böyle bir şey bir daha zor görülür

 

TEKSAS - ABD’de bir annenin 11 ay önce dünyaya getirdiği ikizlerin babalarının farklı olduğu ortaya çıktı.
Telegraph gazetesinin haberine göre, Teksas eyaletinin Dallas kentinde yaşayan Mia Washington ve nişanlısı James Harrison, 11 aylık Justin ve Jordan adlı ikizlerin farklı yüz özellikleri olduğunu fark ederek DNA testi yaptırmaya karar verdi.
Babalık testi sonucunda, Justin ve Jordan’ın aynı babadan olmadıkları ortaya çıktı.
Testi yapan laboratuvar, bugüne kadar böyle bir sonuçla karşılaşılmadığını, böyle bir şeyin bir daha görüleceğinin sanılmadığını açıkladı. Bu arada, Fox News televizyonuna konuşan Mia Washington, gebe kaldığı dönemde bir başkasıyla ilişkiye girdiğini itiraf etti. "Farklı babaları olan ikizlerim var. Bu, tüm Amerika’da ve dünyada bula bula beni buldu. Şoke oldum" diyen ikizlerin annesi, çocuklarına zamanı gelince durumu açıklayacağını, ancak diğer babaya haber vermeyi düşünmediğini” söyledi.  James Harrison ise nişanlısının ihanetini affettiğini, çocukları birlikte büyüteceklerini belirtti.(aa)