İKSV'den Radikal'e teşekkür

İKSV'den Radikal'e teşekkür
İKSV'den Radikal'e teşekkür

Radikal in Yan Yayınlar Yönetmeni Cem Erciyes (solda), teşekkür plaketini İKSV Başkanı Bülent Eczacıbaşı nın elinden aldı.

Dört büyük İstanbul festivali ve iki bienalin yanı sıra pek çok tekil sanat etkinliğini de hayata geçiren, alanında Türkiye ’nin en etkili sivil toplum kuruluşu konumundaki İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV), medya sponsorlarına teşekkür etmek amacıyla önceki akşam X Restaurant’ta özel bir gece düzenledi. Gecede 40. yılını kutlayan İKSV’ye 2012 yılı boyunca duyuru desteği sağlayan medya kuruluşlarının temsilcilerine teşekkür plaketleri verildi. 17 yıldır İKSV’nin bütün festivallerine medya sponsoru olarak destek veren Radikal gazetesinin plaketini Yan Yayınlar Yönetmeni Cem Erciyes, İKSV Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın elinden aldı.
Tören öncesi bir konuşma yapan Eczacıbaşı, “Kâr amacı gütmeyen bir kültür-sanat kurumu olan İKSV’nin etkinliklerini kamuoyuna duyurması için medya sponsorlarının desteği büyük önem taşıyor. Ülkemizin kültür-sanat yaşamının gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen tüm etkinliklerimiz, sizlerin desteğiyle yaygınlaşıyor” dedi. Gecede 40’tan fazla yayın kuruluşu adına 36 kişiye plaket sunuldu.