İlişki Durumu Karışık dizisinin 14. bölümünde şok itiraf!

İlişki Durumu Karışık dizisinin 14. bölümünde şok itiraf!
İlişki Durumu Karışık dizisinin 14. bölümünde şok itiraf!
Show TV'nin seyircileri ekrana kilitleyen dizisi "İlişki Durumu Karışık" ın 14. bölümünde heyecan dorukta. Can ve Ayşegül arasında duygusal anlar yaşanacak. Murat ve Ayşegül arasında yaşananlar ise Can'ın itirafına neden olacak.

 “İlişki Durumu:  Karışık”ın 14. bölümünde; Ayşegül, Murat’la Cannes’a gitmek üzere yola çıkmıştır. Ayşegül’ü kaybettiğini düşünen Can perişan bir haldeyken, yaşanan bir yanlış anlaşılma Can’ın aşkının öfkeye dönmesine sebep olur! Can öfkesine yenilip hayatının hatasını yapar! Can yaşadıklarını balıkçıya anlatır. Balıkçının Can ve Ayşegül ikilisini bir araya getirip konuşmalarını sağlamak için muhteşem bir fikri vardır!

Mediha, Tahsin’in kendisini aldattığından şüphelenir. İsmail ile kafa kafaya veren Mediha iz sürmeye başlar. Yanlış sürülen izin sonu büyük bir rezillikle biter!

Can ve Ayşegül arasındaki buzlar erimeye başlar; ancak dile gelecek gerçekler Ayşegül’ün hayatında yepyeni bir sayfa açmaya yetecektir! Ayşegül, Can’ın elleri arasından kayıp gidecek midir?

 İlişki Durumu Karışık dizisinin 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 17 Ekim cumartesi günü 20.00'de Show TV ekranında.

İlişki Durumu Karışık 13. bölümde neler oldu?

Can ve Ayşegül arasındaki ipler gerilmişken beklenmeyen bir misafir bir anda tüm atmosferi değiştirdi. Hırsız olayından sonra Ayşegül’e kötü davrandığı için Tahsin tarafından uyarılan Mediha, Ayşegül ile barış sağlama yollarına gitti. Mediha’nın ‘sevgi dolu’ tavırları Ayşegül’ü büyük bir şaşkınlığa sürükledi. Bu sırada eve gelen Elif, Ayşegül’ün sabrını zorladı ve işler içinden çıkılmaz bir hal aldı. Bütün bunlar yaşanırken, Murat Ayşegül’e sürpriz bir teklifte bulundu. 

Can, oynayacağı filmin yapımcısının Murat, senaristinin Ayşegül olduğunu öğrendi. Büyük bir şaşkınlık yaşayan Can bu işten kurtulmanın yollarını ararken; Ayşegül, Murat’ın neden Can’ı filminde başrol olarak oynattığının cevabını almanın peşine düştü.

Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği “İlişki Durumu: Karışık” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe) ve Özlem Öçalmaz (Ece) rol alıyor.