İlk gece keşfi: Kocasının spermine alerjisi var!

İlk gece keşfi: Kocasının spermine alerjisi var!
İlk gece keşfi: Kocasının spermine alerjisi var!

27 yaşındaki Mike ve 26 yaşındaki Julie evlenir evlenmez çocuk sahibi olmak istediler ama Julie?nin tuhaf hastalığı bu planlara taş koydu.

LONDRA - ABD, Pennsylvania’da yaşayan Julie Boyde’un kocasına alerjisi var, üstelik bu durumu düğün gecesi keşfetmiş! Mike ve Julie Boyde iki senelik birlikteliklerinden sonra evlenmeye karar veren bir çift. İkili, düğün gecesi ilk kez korunmadan cinsel ilişkiye girmeye karar vermiş. Ancak gelin, birleşmenin ardından korkunç bir acı hissetmiş. Neticede 26 yaşındaki Julie’ye ‘sperme aşırı duyarlılık’ teşhisi konmuş. Çift, çocuk sahibi olma planlarını da şimdilik mecburen rafa kaldırmış durumda.
Julie, o anı “Çok fazla acı hissetmeye başladım, içime iğneler saplanıyor gibiydi. Çok kuvvetli bir yanma vardı. Gerçekten korkutucuydu” diye anlatıyor. Acının derecesini 1’den 10’a kadar tanımlaması istendiğindeyse hiç tereddütsüz “10” diye haykırıyor. 

Belgesele konu oldular
Dr. Andrew Goldstein, sayısız test ve doktor ziyaretinin ardından adı konan rahatsızlığa nadir rastlandığını söylüyor ve durumu “Vücut spermi yabancı bir protein olarak algılıyor ve sinir uçlarında yanma oluyor” şeklinde açıklıyor. Çiftin hikâyesi ‘Strange Sex’ (Tuhaf Seks) adıyla bu hafta bir Amerikan kanalında sağlık belgeseli olarak yayımlanacak. (The Daily Mail)