İlkbal Gürpınar'ın eşi ilk kez konuştu

İlkbal Gürpınar'ın eşi ilk kez konuştu
İlkbal Gürpınar'ın eşi ilk kez konuştu
Sunucu İkbal Gürpınar'ın iki yıl önce evlendiği Emre Ermiş'ten boşanacağı haberleri çok konuşulmuştu. İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran Gürpınar'ın eşi Emre Ermiş'ten şiddet gördüğü gerekçesiyle korunma istediği öne sürülmüştü. Bu sözler üzerine Söylemezsem Olmaz'ın ulaştığı Emre Ermiş,ise "Biz de değil kadına, haksız yere hiç kimseye el kalkmaz kaldı ki, benim eşime el kaldırmak kimsenin hakkı değildir.

Sunucu İkbal Gürpınar’ın iki yıl önce evlendiği Emre Ermiş'ten boşanacağı haberleri çok konuşulmuştu. İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Gürpınar’ın eşi Emre Ermiş’ten şiddet gördüğü gerekçesiyle korunma istediği öne sürülmüştü.

 
Ünlü sunucunun, evlendikleri günden itibaren psikolojik ve maddi şiddet gördüğü söylenirken dilekçedeki iddialara göre; Emre Ermiş, eşine iffetsizlik dahil birçok suçlama yöneltti.

Mahkeme, Emre Ermiş’in bir ay süreyle Zekeriyaköy’deki evden uzaklaştırılmasına ve 50 metreden fazla yaklaşmamasına karar verdiği haberleri gazetelerde yer almıştı.

BENİM EŞİME KİMSE EL KALDIRAMAZ
Bu sözler üzerine Söylemezsem Olmaz'ın ulaştığı Emre Ermiş,ise “Biz de değil kadına, haksız yere hiç kimseye el kalkmaz kaldı ki, benim eşime el kaldırmak kimsenin hakkı değildir. Bizim aramızda bir evlilik sözleşmesi de var. Bu şiddet haberleri eşimle aramızın bozuk olduğu bir dönemde ortaya atılmış gerçeği yansıtmayan haberlerdir. Biz Ramazan ayında birlikte sahne aldık ve birlikte katıldığımız tv programları oldu, gerçekten arada bir şiddetli geçimsizlik durumu olsaydı birlikte sahne alır mıydık " dedi.

KİMSEYLE KONUŞMAYACAĞIM

Ünlü sunucu yaşananların medyaya yansıması üzerine sosyal medya adresinden tüm şu açıklamayı yapmıştı:

"Evliliğimizin bitiş nedeniyle ilgili hiçbir gazeteye açıklama yapmamama rağmen ,röportaj yapmışım gibi haber yapanlar olmuş. Sayısız TV kanalı aradı ana habere çıkmam için. Kesinlikle hiç kimseyle konuşmayacağım. Acımasız ve küstahça yapılan hakaret içeren tüm yorumları avukatıma ilettiğimi bildirir, "kınadığınız şey başınıza gelmeden ölümü tadamayacaksınız " Hadis-i Şerif'ini hatırlatırım. Rabbim sabır versin bana"