İlyas İlbey CHP'den milletvekili adayı olacak

İlyas İlbey CHP'den milletvekili adayı olacak
İlyas İlbey CHP'den milletvekili adayı olacak
1 Kasım seçimleri öncesinde, sanat dünyasından siyasete flaş bir transfer yaşandı. Sanatçı İlyas İlbey, CHP'den milletvekili adayı olacak.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Hürriyet 'e yaptığı açıklamada, İlbay'ın Kastamonu'dan aday olacağını söyledi. Kendisi gibi sanatçı Yasemin Yalçın ile evli olan İlyas İlbey'le, Muğla'da bir film çekimi sırasında temas kurulduğunu kaydeden Tekin, şöyle konuştu; "İlyas İlbey, Cem Yılmaz'la birlikte halen Muğla'da bir film çekiminde. Kendisiyle telefonla konuştuk. İlbey, Kastamonu'dan, CHP listelerinden 1 Kasım seçimlerine girecek." (Zeynep Gürcanlı-Hürriyet)


  http://www.radikal.com.tr/142898514289851

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ilginç! - user433512

  Elli yıllık bir CHP seçmeni olarak,doğrusu merak ediyorum; son yıllarda Gürsel Tekin'in partiye transfer ettiği adaylar,gerek oy artışı açısından gerekse hizmet açısından ,şimdiye değin partiye hangi katkıyı sağladılar? Bana kalırsa;Sn.Tekin,halkın yıllardır birikerek müzminleşmiş sorunlarını, gerçekçi projelerle çözecek pırıl pırıl genç siyasetçi adayları üzerinde yoğunlaşsa,ülkemiz,toplumumuz ve parti açısından daha iyi bir iş yapmış olmaz mı? Benden hatırlatması!