İngiliz güzeli Emily Hollywood tepelerinde

İngiliz güzeli Emily Hollywood tepelerinde
İngiliz güzeli Emily Hollywood tepelerinde
Emily Blunt, Harper's Bazaar dergisinin ocak sayısı için Hollywood tepelerinde poz verdi

‘Şeytan Marka Giyer’deki performansıyla hatırladığımız İngiliz oyuncu Emily Blunt, dergiye verdiği söyleşide ‘The Office’ yıldızı eşi John Krasinski’den Hollywood ’a alışma sürecine, kırmızı halı stilinden sinema endüstrisinin politikasına kadar pek çok konudan bahsetti. 27 yaşındaki yıldız, eskiden kırmızı halıda yürürken şaşkın bir tavşan gibi olduğunu ama artık organizasyonlara katılmadan bir kadeh martiniyle rahatlayabileceğini öğrendiğini söyledi. Hollywood’da işlerin nasıl yürüdüğünü de anlatan Blunt, “Los Angeles’ta hiçbir zaman kötü bir görüşme geçirmezsiniz. Hep ‘Harikasın, çok komiksin’ derler. Siz çok iyi geçtiğini düşünürken o rol için yeterli olmadığınızı konuşuyor olurlar” dedi. 

‘Dünyanın en komik erkeği’
Ama görünüşe bakılırsa Blunt, Matt Damon’la rol aldığı yeni filmi ‘The Adjustment Bureau’ için gerçekten doğru oyuncuydu. Eşi John da söyleşi sırasında Alaska’da, yeni filmi ‘Everybody Loves Whales’in setindeydi. Blunt, çekimlerden sonra “Dünyanın en komik erkeği” dediği Krasinski’nin yanına uçtu.
Michael Buble’la ayrılığının ardından aşk hayatı hakkında konuşmaktan çekinen Blunt, bunu şöyle açıklıyor: “Âşık olduğunuz zaman mutluluktan herkese her detayı anlatmak istersiniz. İşte bu yüzden kendimi sansürlemeye çalışıyorum. Mutluluğumuzu korumak için bu gerekli.”


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  Hollywood

  ,

  aşk