İnsan kaynakları müdürüne penisinin fotoğrafını gönderdi

İnsan kaynakları müdürüne penisinin fotoğrafını gönderdi
İnsan kaynakları müdürüne penisinin fotoğrafını gönderdi
'Şanssız' adam, yeni kabul edildiği şirketin insan kaynakları müdürüne penisinin resmini gönderdi. Cevap alamayan adam, kadına bir fotoğraf daha gönderince işe kabul edilmedi.  

‘Şanssız’ adam, yeni kabul edildiği şirketin insan kaynakları müdürüne penisinin resmini gönderdi. Cevap alamayan adam, kadına bir fotoğraf daha gönderince işe kabul edilmedi.

ABD 'nin Illinois eyaletinde yaşanan olayda, ismi açıklanmayan 23 yaşındaki bir adam, başvurusu yaptığı şirket tarafından işe kabul edildi. 

Vatan’ın Mirror gazetesine dayandırdığı habere göre, işe kabul edildiği için çok sevinen adam, kendine has bir şekilde bu olayı kutlamayı tercih etti: 'birisine penisinin resmini göndererek'.

Yanlış numaraya gönderilen penis resmi , adamın dikkatsizliği sonucu yeni işe kabul edildiği şirketin insan kaynakları müdürüne gitti. Mesajı alan müdür, bunun bir hata olduğunu düşünerek mesajı umursamamayı tercih etti.

Ancak cevap alamayan adam, bir fotoğraf daha gönderdi. İki fotoğrafın üzerine halen cevap alamayan adam mesajı yolladığı kişiyi aramaya karar verince, özel fotoğraflarını gönderdiği kişinin kim olduğunu öğrendi.

Adamı polise şikayet eden kadın , olayın bir hata olduğunu öğrenince şikayetinden vazgeçti.

Fotoğraf çekmeyi seven adam ise işe alınmadı.

 


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Vatan

  ,

  Kadın

  ,

  ,

  Resmi

  ,

  şirket