İpek Açar'dan Kayahan'lı yeni yıl mesajı

İpek Açar'dan Kayahan'lı yeni yıl mesajı
İpek Açar'dan Kayahan'lı yeni yıl mesajı
İpek Açar'dan duygusal yeni yıl mesajıGeçtiğimiz nisan ayında hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan'ın 22 yıllık hayat arkadaşı İpek Açar, Instagram sayfasında duygusal bir 'yeni yıl' mesaj yayınladı.

RADİKAL- İpek Açar'dan duygusal yeni yıl mesajıGeçtiğimiz nisan ayında hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan'ın 22 yıllık hayat arkadaşı İpek Açar, Instagram sayfasında duygusal bir 'yeni yıl' mesaj yayınladı.

Kayahan ile ilk tanıştıkları gün çekildikleri fotoğrafı sayfasında paylaşan Açar, altına "Tanıştığımız günün fotoğrafı...Başucumuzda durdu 22 yıl, halen de durmakta . Her baktığımızda iyiki biz olmuşuz demek, hissetmek, hatırlamak... Hayatta bize verilen şansa şükretmek, hep şükretmek çünkü maalesef herkes bizim kadar şanslı olamıyor sevgide, aşkta. İstemeden, hiç arzu etmeden ayrılsak da, her yılbaşında, her doğum gününde, her gülüşte, her şarkıda, bütün güzel anlarda hala sen varsın yanımızda... Hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yıla... "