İrem Derici Hülya Avşar'a konuk oluyor!

İrem Derici Hülya Avşar'a konuk oluyor!
İrem Derici Hülya Avşar'a konuk oluyor!
O Ses Türkiye yarışmasının ardından müzik dünyasında yıldızı hızla parlayan İrem Derici bu akşam Hülya Avşar'ın konuğu oluyor. TV8 ekranında yayınlanacak programda İrem Derici kendisiyle ilgili bilinmeyenleri anlatacak .

O Ses Türkiye yarışmasının ardından müzik dünyasında yıldızı hızla parlayan İrem Derici bu akşam Hülya Avşar 'ın konuğu oluyor. TV8 ekranında yayınlanacak programda İrem Derici kendisiyle ilgili bilinmeyenleri anlatacak .

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu, yaptığı albüm ve şarkıları ile beğeni toplayan İrem Derici. 

İrem Derici, hayatında yaşadıkları ile ilgili Hülya Avşar’a çok samimi itiraflarda bulundu. İşte bu akşam yayınlanacak programın satırbaşları:

Hülya Avşar’ın ‘Ne yaptın da bu kadar doldun?’ sorusuna ‘Hırs yaptım’ diye cevap veren İrem Derici, Hülya Avşar’ın ‘Acaba şarkıları mı iyi seçtin?’ sorusuna ise” ‘Şarkılarımın çoğunu babam seçti’ diye cevap verdi. Babası ile olan ilişkisini de anlatan İrem Derici kendisinin müzik sayesinde babası ile bir araya geldiğini söyledi. Hülya Avşar’ın ‘Babanın vakti olmadığı için mi seninle ilgilenemedi?’ sorusuna Derici: ‘Vakti olmadı. Sonrasında karşılıklı konuştuk’ dedi. İrem Derici de çocukluk yıllarıyla ilgili de, ‘Babamın ikinci eşi bana çok iyi bir şeyi öğretti. Bir çocuğa nasıl davranılmaz’ diyerek çocukluk döneminde yaşadıklarını anlattı.