İrem Derici'nin uykularını kaçıran 2020 korkusu!


İrem Derici'nin uykularını kaçıran 2020 korkusu!

İrem Derici'nin uykularını kaçıran 2020 korkusu!
Yeni şarkısı "Değmezsin Ağlamaya" ile Best FM'de Yasemin Şefik'in canlı yayın konuğu olan İrem Derici: "2019 yılına kadar çıkaracağım bütün şarkılarım ve planlamam hazır. Ama yetmez bu sefer de 2020 de ne olacak diye uykularım kaçıyor!"

Yeni şarkısı “Değmezsin Ağlamaya” ile Best FM’de Yasemin Şefik’in canlı yayın konuğu olan İrem Derici, her zamanki gibi samimi tavırlarıyla soruları cevapladı.

Şarkılarıyla radyolarda en çok çalan isimlerin başında gelen sanatçı İrem Derici; dijital ortamlarda da en çok indirilen ve tıklama rekorlarına sahip olduğu hatırlatıldığında; 

“2019 yılına kadar çıkaracağım bütün şarkılarım ve planlamam hazır. Ama yetmez bu sefer de 2020 de ne olacak diye uykularım kaçıyor.

Hırsım sadece kendimle ilgili...” dedi.

Yasemin Şefik’in; “O Ses Türkiye sonrasında seni herhangi bir yarışmaya jüri olarak istediler mi?” sorusuna ;

“Bugüne kadar yayınlanan bütün ses yarışması programlarına jüri teklifi aldım. İlk zamanlar çok yeniydim ve jüri olmamın erken olduğunu düşündüm.

Şimdi ise kendimi ispatladığımı düşünüyorum.”

“ŞEN DANALAR” İREM DERİCİ ve RADYOCU YASEMİN ŞEFİK

İrem Derici tüm televizyon tekliflerinden daha çok hayal ettiği şey için “Aslında televizyonda en çok kendi yapacağım bir Talk Show programı istiyorum.” Dedi.

Yasemin Şefik “Bak bunu ben de istiyorum.” demesi üzerine “O zaman beraber yaparız. ‘Şen Danalar’ programın adı olur.” diyerek kahkahayı bastı.

DEMET AKALIN’IN ENERJİSİNE YETİŞMEK MÜMKÜN DEĞİL!

İrem Derici; “Demet Akalın daha iki gün önce Emrah Karaduman’la yeni şarkı çıkardı. Deli gibi koşturuyor. Geçen gün telefonum çaldı.

Arayan Demet, hasta çocukları ziyarete gidip moral veriyor. Bir çocuk da beni çok sevdiğini söylemiş. O da hemen aradı. Çocukla telefonla konuşturmak için.

Bu kadar işinin arasında o kadar güzel şeyler yapıyor ki. Bir de bizleri de yönlendiriyor. Onun enerjisine yetişmek mümkün değil.” dedi.