Iron Maiden zamanda ışınlandı!

Iron Maiden zamanda ışınlandı!
Iron Maiden zamanda ışınlandı!
Dünyanın en ünlü heavy metal gruplarından İngiltere çıkışlı Iron Maiden'ın, 'Maiden England' turnesi kapsamında geldiği İstanbul'da polis memurlarıyla çektirdiği hatıra fotoğrafının eski turnelere ait olduğu iddia edildi.
Haber: CEMAL İVE / Arşivi

Dünyanın en ünlü heavy metal gruplarından İngiltere çıkışlı Iron Maiden'ın, 'Maiden England' turnesi kapsamında geldiği İstanbul'da polis memurlarıyla çektirdiği iddia edilen hatıra fotoğrafı tartışma yarattı! Fotoğrafın, grubun bir önceki İstanbul ziyaretine ait olduğu belirtiliyor.

Bu akşam Beşiktaş İnönü Stadyumu’nda gerçekleştirilecek konserin biletleri aylar öncesinden tükenmişken, efsanevi grubun hayranları ise sabırsızlıkla bu akşamın gelmesini bekliyordu. Bükreş konseri sonrası kendilerine ait özel uçakla önceki gece 01.30’da Atatürk Havaalanı Genel Havacılık Terminali’ne inen İron Maiden grubunu Pozitif Live yetkilileri karşıladı.

Iron Maiden: İnönü'nün yıkımına yardım edeceğiz!


Ünlü grubun Türkiye 'ye geldiği sıralarda sosyal paylaşım sitelerinde yayılan bir fotoğraf da Maiden hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Ancak fotoğrafa dair ilginç bir ayrıntı vardı. O da söz konusu fotoğrafın, grubun bir önceki İstanbul konserinde çekilmiş olduğu gerçeğiydi. Yani birçok haber sitesinde paylaşılan görüntünün eski olduğu da kısa süre içerisinde açığa çıkmış oldu.

GAZETECİLERİN GÖRÜNTÜ ALMASINA İZİN VERİLMEDİ

Önceki gece grubun solisti ve aynı zamanda pilot olan Bruce Dickinson’ un kullandığı özel uçakla Atatürk Havaalanı'na iniş yapan Iron Maiden, Pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra araçlarına binerken, gazetecilerin görüntü almasına ise izin verilmedi. İron Maiden gitaristi Adrian Smith, gazetecilere poz vererek yaptığı sempatik hareketlerle tüm ekibi güldürmeyi başardı.

AKŞAM KONSERDE EYLEM VAR!

Bu akşam İnönü Stadyumu'nda gerçekleşecek Iron Maiden konseri ayrıca ilginç bir eyleme sahne olacak. 'The Prisoner' (Mahkum) isimli şarkı çalarken seyirciler gaz maskesi takacağı bildirilirken, Gezi Direnişi'nde de tutuklananlar anılacak.

Iron Maiden'a gaz maskeleriyle eşlik edecekler