İş icabı, vekaleten seks

İş icabı, vekaleten seks
İş icabı, vekaleten seks

Sarah Moore, 3 bin 323 erkekle birlikte oldu. Geoff Daniels 2162 kadınla birlikte oldu

Sarah Moore ve Geoff Daniels hem birbirleriyle hem de 'meslek icabı' başkalarıyla seks yapıyor. Çift, cinsel sorun yaşayanları terapi, masaj, gerekirse cinsel ilişkiyle iyileştiriyor

Yatak odasında problem yaşayanların derdine derman oluyorlar: 19 yıldır ‘cinsel partner vekili’ olarak çalışan çift Sarah Moore ve Geoff Daniels, seks yaşamı sorunlu kişilere cinsel ilişkiye girerek terapi uyguluyor.
39 yaşındaki Moore, bugüne kadar ‘işi gereği’ 52’si ilk deneyimini yaşayan 3 bin 323 erkekle birlikte olmuş. 40 yaşındaki Daniels ise 49’u bakire 2 bin 162 kadınla cinsel ilişkiye girmiş. Çift işleri gereği dünyanın farklı yerlerine seyahat ediyor. Tedavi yöntemleri arasında ‘hastayla’ problemini açık açık konuşmak, masaj yapmak, kendini tatmin dersleri vermek ya da cinsel ilişkiye girmek var.
Batı Londra’daki eviyle Los Angeles arasında yaşayan Moore, “İnsanlarla sadece seks yapmak için para almıyoruz, bu iş seks işçiliğiyle kıyaslanamaz. Müşterilerimiz bize, spesifik bir cinsel problem yaşadıkları ve yardıma ihtiyaçları olduğu için doktorlar tarafından yönlendiriliyor” diyor.
New York Üniversitesi’nde danışmanlık eğitimi alırken tanışan çift, bugüne kadar İngiltere , ABD , Fransa ve Avustralya ’dan insanlara seks partnerliği yaparak yardımcı olmuş. Kendi aralarında, evde işleri hakkında konuşmamak gibi ilkesel bir kararları da olan ikili, her müşterileriyle muhakkak prezervatif kullanarak birlikte oluyor ve ilişki öncesi hepsinden cinsel yolla bulaşan hastalıkları olup olmadığını görmek için test istiyor. 

Vizite 350-700 TL
Günde ikişer saatten ortalama beş hasta gören Geoff ve Sarah’ın vizitesi 150’yle 300 sterlin arasında (350-700 TL) değişiyor. Sarah’ın en genç hastası, seksten korkan, 19 yaşında bir bakire, en yaşlısıysa cinsel gücünü kaybettiği için eşi tarafından terk edilen 76 yaşında bir erkek olmuş. Geoff’un en genç hastasıysa 19 yaşında tecavüz kurbanı bir genç kız, en yaşlı hastası da 72 yaşında bir kadınmış.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Avustralya

  ,

  Fransa

  ,

  İngiltere