İş yerinizin camından dışarı bakınca ne görüyorsunuz?

İş yerinizin camından dışarı bakınca ne görüyorsunuz?
İş yerinizin camından dışarı bakınca ne görüyorsunuz?
Ömrünüzün büyük bir kısmını geçirdiğiniz işyerinizde pencereden dışarı baktığınızda ne görüyorsunuz? Otoyolun akıp giden trafiğini mi, ruhsuz bir apartman boşluğu mu yoksa nefes kesici bir doğa manzarası mı? Dünyanın dört bir yanından insanlar, ofislerinden dışarı bakınca gördüklerinin fotoğrafını çekip paylaşıyor.

Kimisi ilham verici manzaralarla kutsanırken bazılarının şansına göz zevkini bozan binalar düşer. Bir internet sitesi en iyi ve en kötü ofis penceresi manzarasını seçmek için bir yarışma başlattı.
Teknede çalışan birinin manzarası da böyle oluyor, haliyle! 

Dünyanın farklı yerlerindeki ofislerden insanlar hayrete düşürücü ve depresif fotoğraflar paylaştı. En kötü ofis manzarası için demir parmaklıklı pencereden yeşil doğa manzarasına kadar çok farklı fotoğraf yollandı. En iyi ofis manzarası için Meksika’daki sualtı dalış ofisinde çalışan bir eğitmenin 'ofiste başka bir gün' başlığıyla paylaştığı liman fotoğrafından, Manchester ve Londra’daki gökdelenlerden paylaşılan şehir manzaraları da var.
Plymouth'tan yarışmaya katılan birinin iş yeri manzarası!

Oyun sitesi Mobile Slots en iyi ve en kötü manzaranın sahibine iş yerlerinden uzaklaşıp yeni manzaralar keşfetmeleri için seyahat armağan edecek.
Sydney'den bir ofis çalışanının pencereden bakınca gördüğü... 

Sitenin sözcüsü “Hepimiz çalışırken camdan dışarı bakarak oyalanırız ama her zaman istediğin manzarayı bulamazsın… Çevremize çok alışıyoruz ama her gün tuğla bir duvara bakan ofis manzarasına gülmek güzeldir” dedi. (The Daily Mail)
Ofis zemin katta olunca... 

Bazı çalışanlar çok şanslı!