İşler Güçler dizisinin 'Eda'sı İpek Yaylacıoğlu'nun annelik heyecanı!

İşler Güçler dizisinin 'Eda'sı İpek Yaylacıoğlu'nun annelik heyecanı!
İşler Güçler dizisinin 'Eda'sı İpek Yaylacıoğlu'nun annelik heyecanı!
Kaan bebek yolda! İşler Güçler projesiyle tanınan İpek Yaylacıoğlu, ilk kez annelik heyecanı yaşayacak. Eşiyle birlikte Nilgün Kara'ya poz veren ünlü oyuncunun pozlarına tebrik ve beğeni yağdı.

İşler Güçler dizisinde Ahmet Kural’ın canlandırdığı Metin karakterinin sevgilisi  ‘Eda’ adıyla karşımıza çıkan, evlendikten sonra ise diziden ayrılan İpek Yaylacıoğlu (31) anne oluyor. 8 aylık hamile olan ‘Eda’, eşi Hakan Usta ile birlikte çektirdiği pozlarını sosyal medyadan paylaştı.

Müstakbel anneye hayranlarından “Allah analı babalı büyütsün.”, ”Maşallah, sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız inşallah” yorumlarıyla tebrik ve beğeni yağdı. 

Bebeklerine 'Kaan' adını vermeyi planlayan ünlü çift özel anlarının yer aldığı fotoğrafları, 'Kaan'ımızı beklerken' notuyla instagram hesabından paylaştı.

 
İPEK YAYLACIOĞLU KİMDİR?

31 Temmuz 1984, İstanbul doğumlu, Türk oyuncu, tasarımcı ve fotoğrafçıdır. Nişantaşı Işık Lisesi ve Bilgi Üniversitesi reklamcılık bölümünde eğitimini tamamlayan Yaylacıoğlu ayrıca Londra 'da şapka tasarımı eğitimi almış; diksiyon, grafikerlik ve birçok oyunculuk kursuna da gitmiştir. Oyunculuğa; Ziraat Bankası, Profilo, Çikilop gibi markaların reklam filmleriyle küçük yaşta başlamış, aynı zamanda da Wicked adında bir tasarım markası çıkartmıştır.