Issız adaya müdür aranıyor

Issız adaya müdür aranıyor
Issız adaya müdür aranıyor
İskoçya'nın kuzeyinde, Ortaçağ'dan kalma bir manastıra sahip olan adayı altı aylığına yönetebilecek bir müdür aranıyor. Verilmesi uygun görülen maaş ise 55 bin lira.

Bu güzel ama ıssız adaya sahip çıkabilecek yönetici adayı aranıyor! Altı ay boyunca Ortaçağ döneminden kalma bu adanın ihtiyaçlarıyla ilgilienecek olan yöneticiye, tüm sorumluluğu karşılığında verilecek toplam para ise 20.000 pound (55 bin lira ) civarında. İskoçya’nın kuzeyinde bulunan adanın içindeki manastırın iki yatak odası, duş, çamaşır makinesi ve televizyon gibi ev eşyaları da mevcut.

Bunun yanında yönetici adayı, adanın günlük işleri için yanında bir eleman da çalıştırabilecek. Ancak bu görevin zorlu kısımları da var elbette. Adanın yönetimini üstlenen Historic Scotland isimli firmanın sorumlusu, çevrede alışveriş yapılabilecek yalnız bir yer olduğunu belirtirken, yiyecek ve su gibi zaruri ihtiyaçların da ana karadan karşılanmak zorunda olduğunu söylüyor.

Fakat en zorlu görev şu: Adayı her yıl 20 bine yakın turist ziyaret ediyor. Yöneticinin görevleri arasında turistik ziyaretlerin koordine edilmesi de var!


  ETİKETLER:

  Alışveriş

  ,

  Para

  ,

  lira

  ,

  koordine

  ,

  turist