İstanbul'a yetişebilmek için...

İstanbul'a yetişebilmek için...
İstanbul'a yetişebilmek için...
Arnavutköy'de gizlenmiş sevimli bir bar... Heybeli Ada'da güzel bir gezi rotası... Ya da ofiste manikür hizmeti... Canım İstanbul, kentte neler olup bittiğini özenle hazırlanmış kısa haber bültenleriyle size ulaştırıyor.

Aslen İzmirli olan ve halihazırda İstanbul -Paris hattında yaşayan Joseph Donyo’nun kurduğu Canım İstanbul, İstanbul’un birbirinden farklı özelliklerini biraraya toplayıp haber veren, yeni bir platform… Şehrin zengin etkinlik ve hizmet ağı içinden özenle ayrılan güncel seçenekler, İstanbul’un özünü yaşamak isteyenlere Canım İstanbul tarafından bir newsletter (kısa haber bülteni) ile ulaştırılıyor… Ücretsiz üyeliğinizi oluşturmak kolay: Tek yapmanız gereken www.canimistanbul.com adresine gidip birkaç basit adımı tamamlamak. Ardından, üyelere özel canimistanbul.com bültenleriniz, mail’inize gelmeye başlıyor.
Eğlence , keyif, gezi, hizmet… İstanbul’daki pek çok şeyi tek bir adreste toplayan Canım İstanbul, birçok değişik alandan, şehrin yoğun temposu, kalabalık ve değişken etkinlik listesi içinde gözünüzden kaçabilecekleri yakalama fırsatı sunuyor. Hızlıca okunan, orijinal ilüstrasyonları, eğlenceli dili ve net tasarımlarıyla... Mesela, İstanbul’da ofise manikür hizmeti olduğunu biliyor muydunuz? Arnavutköy’de gizlenmiş sevimli bir barı keşfetmeye ne dersiniz? Ya da Heybeli Ada’da güzel bir gezi rotası... 

www.canimistanbul.com