İstanbulluları şirinleyecekler!

İstanbulluları şirinleyecekler!
İstanbulluları şirinleyecekler!
Dünya prömiyeri 16 Ocak'ta Dubai'de yapılan 'Şirinler Live On Stage' müzikali dünya turu kapsamında İstanbul'a geliyor. Şirinler 22-25 Ekim arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde olacak...

RADİKAL - Çizgi kahramanlar 'Şirinler' 22-25 Ekim arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde sahnede olacak. Türkiye 'ye Vitamin Marketing tarafından getirilen 'Şirinler Live On Stage' adlı müzikalin Türkçe seslendirmesinde Şirine’yi Evrim Akın, Somurtkan Şirin’i Aydın Kurtoğlu seslendiriyor. Şirinler ve Gargamel’in maceralarının sahneleneceği gösteri için Türkiye’ye 28 kişilik bir ekip gelecek, seyirci ile interaktivitenin sağlanacağı özel bir sahne kurulacak.


Şirinler’in yaratıcısı Peyo’nun kızı ve IMPS’in Başkanı ve CEO’su Véronique Culliford, "Şirinler Live on Stage'in İstanbul 'da sahnelenecek olması müthiş haber. Dubai'deki premiere inanılmazdı, oyuncuların yeteneklerinden ve gösterinin kalitesinden çok etkinlendim. İzleyiciler hikâyenin büyüsüne kendilerini kaptırıp gidecek, bu da tam babamın küçük Şirinleri’ni görmek istediği yer" diye konuştu.

'RUHLARIMIZI MAVİYE BOYAMAYA GELİYORLAR'
Vitamin Marketing Yönetici Ortağı Merve Berker ise gösterinin dünya turu kapsamında Singapur’dan sonraki durağının Türkiye olacağını söyledi: "Her Şirin karakterinin içinde kendinizden bir parça bulabileceğiniz yediden yetmişe herkese hitap eden 'Şirinler Live on Stage’de; Şirin Baba, Şirine, Somurtkan Şirin, Güçlü Şirin, Süslü Şirin ve Gözlüklü Şirin karakterleriyle siz de çocuklarınızla çocuk olacaksınız. Şirinler Live on Stage, İstanbullular’ın ruhlarını maviye boyamaya geliyor. Ruhunuzu Şirinleyin” dedi.