'İşte Benim Stilim'de deprem

'İşte Benim Stilim'de deprem
'İşte Benim Stilim'de deprem
Yeni başlayacak "İşte Benim Stilim Ünlüler" yarışmasından yapımcısıyla ciddi sorunlar yaşayan Nur Yerlitaş ayrıldı. Yerlitaş ayrılınca, yapımcılar Kemal Doğulu'dan da vazgeçti.

RADİKAL- Ocak ayından itibaren ünlü isimlerin yarışacağı ve İşte Benim Stilim Ünlüler olarak yayınlanacak olan yarışmada jüri depremi yaşandı.

NUR YERLİTAŞ YENİ PROGRAMDA YOK
Uçankuş.com'un haberine göre, sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği; jüri üyeliğinde ise Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez'in yer aldığı programdan, yapımcısıyla ciddi sorunlar yaşayan ve yeni sezon çekimleri konusunda ücret olarak anlaşamayan Nur Yerlitaş ayrıldı.

KEMAL DOĞULU'DAN VAZGEÇTİLER
Nur Yerlitaş bırakınca, kadroyu iyice güçlendirmek zorunda olduklarını hisseden yapımcılar, Kemal Doğulu'dan da vazgeçtikleri iddia edildi.

İşte Benim Stili'mde yüzde 20 krizi
 

İKİ İSİMLE EL SIKIŞILDI
Nur Yerlitaş'tan doğacak boşluğu doldurmak için Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya ile jüriye dahil olmaları için el sıkışıldı.YAPIMCIDAN AÇIKLAMA: 

Konuyla ilgili yarışmanın yapımcılığını yürüten 'Production House' tarafından bir açıklama yapıldı.

1,5 yıldır  İşte Benim Stilim programımızda jüri üyeliğimizi yapan Sayın Nur Yerlitaş’la çok yoğun bir tempoda çalışmaktayız. Kendisi her zaman gerek renkli kişiliği gerek işine olan bağlılığı ve duayen moda bilgisiyle  programımızı sırtlamış ve başarısında çok büyük katkıda bulunmuştur. İşte Benim Stilim All Star’ın 25 Aralık cuma büyük finali ardından Sayın Nur Yerlitaş ile karşılıklı anlaşarak kendisini kısa bir süre tatile gönderiyoruz.Ancak dilediği zaman kapılarımız kendisine hem işte benim stilim  hem de yapacağımız diğer projelerimiz için sonuna kadar açıktır.Kısa ayrılığımız tamamen dostane duygular karşılıklı saygı ve sevgi ile gerçekleşmiştir. Aynı şekilde yine programıza büyük katkı  ve emekte bulunan jüri üyemiz Sayın Kemal Doğulu ile de bir süreliğine ayrılıyoruz.Her ikisine de teşekkürlerimizi bir borç bilir ve her daim ailemizin birer ferdi olduklarını saygı ile bildiririz.