İsviçreli erkek güzelleri Bodrum'u mesken tutacak

İsviçreli erkek güzelleri Bodrum'u mesken tutacak
İsviçreli erkek güzelleri Bodrum'u mesken tutacak
Yarışma için kampa giriyorlar


Yaşar ANTER

BODRUM - Mr. Switzerland yarışmasına katılan 16 İsviçreli erkek güzeli bu akşamdan itibaren Bodrum’da kampa girecek. İsviçreli erkek güzellerinin bir hafta boyunca Yalı Beldesi ve Bodrum’un tarihi ve kültür mekanları ile cennet koylarında çekimlere katılacakları ve 2 Mayıs’ta yapılacak olan Mr. İsviçre Erkek Güzeli Yarışması’na hazırlanacakları belirtildi.
Mayıs ayında Fransa’da yapılacak olan Dünya Erkek Güzeli yarışması öncesinde 2 Mayıs 2009 tarihinde Zürih’te yapılacak olan Mister İsviçre Erkek Güzeli yarışması için Bodrum’un Yalı Beldesi'ndeki Kempinski Barbaros Bay Hotel’de kampa girecek olan 16 erkek adayın bu akşam saatlerinde Bodrum’a geleceği belirtildi. Bodrum’da bir hafta kalacak olan erkek güzellerinin Yalı Beldesi'ndeki koylar ile Orak Adası, Tavşan Burnu, Kara Ada ve tarihi mekanlarda fotoğraf ve video çekimlerine katılacakları, yürüyüş, koşu, at binme gibi sporlar yapacakları öğrenildi. Otelin fitness center ve SPA merkezinde de katalog çekimlerine katılacak olan güzellerin, 45 dakikalık bir video çekimi yapacağı ve bu çekimin yarışmada gösterileceği belirtildi. İsviçre’de 12 yıldır düzenlenen ve 20-33 yaş arası erkeklerin katıldığı yarışmanın Bodrum ayağı için İsviçre Devlet Televizyonu'nun kameraman ve yönetmeninin de geleceği kaydedildi.
Kempinski Barbaros Bay Hotel’in Genel Müdürü Axel Ludwig, “Çekimleri Antik Tiyatro, Bodrum Kalesi, marina ve liman bölgesinde yapacağız. Bodrum’un kültürel ve doğal güzelliklerini de anlatıp ön plana çıkartacağız. Basın mensupları da çekimleri yapacağımız mekanlara gelerek görüntü ve fotoğraf alabilecekler. Çekimleri 2 Mayıs’ta düzenlenecek İsviçre final yarışmasında yaklaşık 5 milyon kişi izleyecek. İsviçreli güzel erkekler Bodrum’un tanıtımına da büyük katkı sağlayacak” dedi.
İsviçreli erkek güzeller yarın Yalı Beldesi’nde Yalı Belediye Spor futbol takımı ile halı saha maç yapacak, saat 17.00’de Anavatan Partili Belediye Başkanı ve adayı İsmail Altındağ tarafından verilecek kokteyle katılacak. (dha)