İtalya'yı sarsan olay: Türk manken ile Juventus başkanının aşkı!

İtalya'yı sarsan olay: Türk manken ile Juventus başkanının aşkı!
İtalya'yı sarsan olay: Türk manken ile Juventus başkanının aşkı!
İtalya, Juventus kulübünün başkanı Andrea Agnelli ile eski manken Deniz Akalın'ın aşkını konuşuyor.

Haftalık magazin dergileri “Diva e Donna” ve “Chi”, geçtiğimiz aylarda ortaya atılan, Deniz Akalın ve İtalya’nın en zengin ailelerinden Agnelli’nin üyesi olan Andrea Agnelli’nin yasak ilişki yaşadığı iddialarını fotoğraflarla belgeledi.

İkili, farklı zaman ve yerlerde, Torino’nun merkezinde el ele ve öpüşürken fotoğraflandı.

Diva e Donna, “Yılın en çok beklenen fotoğrafları. Andrea Agnelli ve Deniz ortaya çıktı. Öpücük” başlığıyla verdiği haberinde, çiftin artık gizlenme ihtiyacı duymadığını belirtti.

YALAN RÜZGARI GİBİ AŞK HİKAYESİ

Bu aşk hikayesini, “Yalan Rüzgarı” dizisine benzeten İtalyan basını, bunun ardındaki ihaneti haberleştirdi. 

“İşte ilk öpücük. Gizli aşk ortaya çıktı” ifadelerinin kullanıldığı haberlere göre, Andrea Agnelli’nin 10 yıldır evli olduğu ve iki çocuğunun annesi 38 yaşındaki İngiliz eşi Emma Winter, ihaneti öğrenince bir süre önce evi terk etti.

Manken Eva Herzigova’nın araya girmesi de, Londra’ya taşınan Winter’ı İtalya’ya, eşine geri dönmeye ikna etmedi.

DENİZ, YAKIN DOSTUNUN EŞİYDİ

Eski bir manken olduğu belirtilen Deniz Akalın’ın ise, Agnelli’nin yakın dostu olan ve geçtiğimiz sezona kadar Juventus’un Pazarlama Müdürlüğünü yürüten Francesco Calvo ile evli olduğu, ancak Agnelli ile yakınlaşmalarının ardından onların da evliliklerinin çatırdadığı ortaya çıktı. 

İddiaya göre, siyah-beyazlı kulübe önemli sponsorlar kazandırmış olan Francesco Calvo, ihaneti öğrendikten sonra kulüpten 2 milyon Euro tazminat alarak ayrıldı ve FC Barcelona ile anlaştı. 

Bazı magazin sitelerine yansıyanlara göre, otomotiv devi FIAT’ın kurucusu Agnelli Ailesi’nin varislerinden John Elkann ile kuzeni Andrea Agnelli’nin arası da, özel hayatındaki bu çalkantılar nedeniyle açıldı.

Elkann’ın, yasak ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından, Calvo’ya kulüp kasasından 2 milyon Euro ödemiş olan kuzenine, “Hatalarının bedelini, Juventus’un hissedarlarına ödetemezsin” dediği de iddialar arasında.

Bu arada, söz konusu haberi okurlarıyla paylaşan bazı İtalyan haber sitelerinde, isimlerinin birbirine yakın olmasından dolayı Deniz Akalın yerine, ünlü eski manken Deniz Akkaya’nın fotoğraflarının kullanılması dikkat çekti. Esma Çakır - Roma / DHA