Jackie Chan: Utanç duydum, kalbim kırıldı

Jackie Chan: Utanç duydum, kalbim kırıldı
Jackie Chan: Utanç duydum, kalbim kırıldı
Ünlü sinema oyuncusu Jackie Chan, Çin'in başkenti Pekin'deki evinde uyuşturucu bulundurduğu gerekçesiyle gözaltına alınan oğlu Jaycee Chan'a çok kızdığını söyledi.

Ünlü sinema oyuncusu Jackie Chan, Çin'in başkenti Pekin'deki evinde uyuşturucu bulundurduğu gerekçesiyle gözaltına alınan oğlu Jaycee Chan'a çok kızdığını söyledi. Chan, Çin'in " Twitter "ı olarak bilinen Sina Weibo sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada tanınan biri olarak utanç duyduğunu, bir baba olarak ise kalbinin kırıldığını belirtti.

Çin'de uyuşturucu karşıtı kampanyanın en büyük destekçilerinden biri olarak tanınan Chan, "Umarım gençler, Jaycee'nin hatasından ders alır ve uyuşturucudan uzak durur" dedi. Oğlunun yaptığı hatanın sorumluluğunu üstlenmesi gerektiğini kaydeden Chan, babası olarak Jaycee'nin yanında olacağını vurguladı. İyi bir baba olamadığına işaret eden Chan, oğlu adına kamuoyundan özür dilediğini ifade etti.

Jaycee Chan, pazartesi günü başkent Pekin'deki evinde 100 gramdan fazla marihuana bulundurduğu gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. (AA)

Jackie Chan'in oğlu tutuklandı


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  Twitter

  ,

  Çin

  ,

  Ünlü

  ,

  sosyal

  ,

  ders

  ,

  Uzak