Jandarma, Bursa'daki festivalde katılımcılarla bayramlaştı

Jandarma, Bursa'daki festivalde katılımcılarla bayramlaştı
Jandarma, Bursa'daki festivalde katılımcılarla bayramlaştı
Bursa Uludağ'da düzenlenen müzik ve sanat festivali devam ederken, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, burada eğlenen gençlerle bayramlaşıp, şeker ve kolonya ikram etti.

RADİKAL- Bursa Uludağ’da düzenlenen müzik ve sanat festivali devam ederken, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, burada eğlenen gençlerle bayramlaşıp, şeker ve kolonya ikram etti.

Dünyanın ve Türkiye ’nin dört bir yanından gelen ’Saykedelik’ müzik ve yaşam tarzının tutkunları, Bursa’nın Kestel İlçesi’nin Alaçam Mahallesi mesire alanında kurduğu kamplarını sürdürüyor. 13 Temmuz günü başlayan etkinlik nedeniyle Alaçam’ı şenlik alanına dönüştüren gençler, 24 saat kesintisiz olarak yapılan müzik yayını ile eğleniyor.

FESTİVALDEN RENKLİ GÖRÜNTÜLER
Şenlikler boyunca ’saykedelik’ müzik diye bilinen trans ve kendini kaybetme müzikleri de olarak adlandırılan tarzda birçok grup performansını sergilerken, çevrede geniş güvenlik önlemleri alan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Uludağ Jandarma Arama ve Kurtarma ile Motorlu Timler Ramazan Bayramı nedeniyle burada bulunan gençlerle teker teker bayramlaşıp kendilerine şeker ve kolonya ikram etti.