Jennifer Aniston hamile mi?

Jennifer Aniston hamile mi?
Jennifer Aniston hamile mi?
Daily Mail internet sitesinin isimsiz bir kaynağa dayandırdığı habere göre en son 'We're the Millers' ve 'Life of Crime' filmlerinde rol alan Hollywood yıldızı Jennifer Aniston hamile olduğu için yeni hiçbir filme başlamıyor.

Daily Mail internet sitesinin isimsiz bir kaynağa dayandırdığı habere göre en son ‘We’re the Millers’ ve ‘Life of Crime’ filmlerinde rol alan Hollywood yıldızı Jennifer Aniston hamile olduğu için yeni hiçbir filme başlamıyor. Aniston’ın yakın çevresinden biri olma ihtimali bulunan kişi, ‘Friends’ dizisiyle ünlenen 44 yaşındaki oyuncunun karnındaki şişliği saklamak için kamera karşısına korseli bir elbiseyle çıktığını söylüyor.

Elbiseyle ilgili diğer ayrımtılarsa şöyle: Aniston’ın15 Eylül ’deki Toronto Film Festivali için seçtiği, Vivienne Westwood imzalı gri saten elbisenin karın bölgesinde iç taraftan bir korse, dışarıda da birkaç kat kumaş bulunuyor. Daily Mail’in kaynağının iddasına göre Jennifer Anniston’ın gizlediği şişlik, işte bu korse ve kumaş sayesinde gözlerden kaçıyor olabilir.

Ünlü sanatçının basın sözcüsü ise iddiaları reddediyor.