Jennifer'ın sırrı

Poposu büyük, boyu kısa, avam, rüküş... Kim ne derse desin hem sinema hem de müzik dünyasında küçümsenemeyecek bir başarıya sahip Jennifer Lopez.

Poposu büyük, boyu kısa, avam, rüküş... Kim ne derse desin hem sinema hem de müzik dünyasında küçümsenemeyecek bir başarıya sahip Jennifer Lopez. Üç yıl önce If You Had My Love ile ilk çıkışını yaptığında herkes tek şarkılık ömrü olan hevesli bir sinema oyuncusuyla karşı karşıya olduğunu düşünüyordu. Oysa Lopez'in remix albümü bile listelere bir numaradan giriyor.
Her sabah saat altıda
İlk klibinde kör göze parmak hesabı abartılı bir dişilik şovu yapıyor, ıslak ıslak göz süzüyor, Türk, Amerikalı, Japon, Lapon her erkeğin ortak beğeni kriterlerine uygun görünümüyle müziği sanki ikinci plana itiyordu. Oysa Lopez yalnızca ünlü olmak istiyor, bunun için elde ne varsa sergiliyordu.
Bronx'lu ve Portorikolu seksi kız büyük bir hırsla küçük yaşlardan itibaren ünlü olmaya adadı kendini. Bir yandan filmlerde rol alıyor, bir yandan da kliplerde dansçı olarak boy gösteriyordu. Hayat zordu, rekabet
çoktu, her sabah kalkıp Manhattan'a gitmek için bindiği tren saat altıda kalkıyordu.
İlk albümünün adı da On The Six, zaten. O günler artık geride kaldı. Jennifer artık bir star ve sinemada olduğu gibi müzikde de en iyilerle çalışıyor.
J To Tha L-O The Remixes R&B'nin en yetenekli
prodüktörlerini bir araya topluyor. Ja Rule, Ain't it Funny ve özellikle de I'm Real ile Latin Lopez'i, siyah hip hop ve R&B'ye başarıyla uyarlıyor. Dâhi (ve şişman) çocuk Rodney Jerkins, If You Had My Love'da; eski aşk P. Diddy, Feelin' So Good ve Walking on Sunshine'da başarılı. Albümün yeni parçası ise Lopez'in kocası Chris Judd ile birlikte yazdığı Alive. Sinema oyuncusu, önce Latin şimdilerde ise R&B şarkıcısı olarak sesinin kalitesi, oyunculuğu, güzelliği, dansları her şeyi tartışılır ama tartışılmayacak bir tek şeyi var: İşin sırrı Lopez'in hırsı.