Jessie J hayranlarına müjde!

Jessie J hayranlarına müjde!
Jessie J hayranlarına müjde!
Pozitif Live organizasyonuyla 3 Temmuz Cuma akşamı Küçükçiftlikpark'ta gerçekleşecek Jessie J konseri öncesinde İngiliz sanatçıyla tanışma ihtimali de var!

Pozitif Live organizasyonuyla 3 Temmuz Cuma akşamı Küçükçiftlikpark'ta gerçekleşecek Jessie J konseri öncesinde sanatçının hayranlarına Pozitif Live bir sürpriz hazırladı. Konseri heyecanla bekleyen Jessie J hayranları, sosyal medyada büyük ilgi gören dublaj aplikasyonu Dubsmash ile gerçekleştirilecek yarışmayla Jessie J ile tanışma fırsatı yakalayacak. Dubsmash uygulamasıyla istenilen bir Jessie J şarkısınını seçerek dublaj videosu çeken fan’ler, #jessiejiletanis etiketi ile @pozitiflive hesabını tag'leyip instagram 'da paylaşarak yarışmaya katılabilecek. Jüri tarafından belirlenecek en yaratıcı video'nun sahibi son yılların en çarpıcı pop idolü Jessie J ile tanışma hakkı kazanacak. Çekilen tüm videolar  www.jessiejiletanis.pozitiflive.com sitesinde yayınlanacak.

Jessie J konserinin biletleri biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden satın alınabiliyor.