Joe Biden'ın kızı kokainman çıktı

Joe Biden'ın kızı kokainman çıktı
Joe Biden'ın kızı kokainman çıktı

Uyuşturucu mücadelesinde ön saflarda yer alan Joe Biden?ın 27 yaşındaki kızı Ashley, sosyal hizmetler uzmanı. FOTOĞRAF: AFP

NEW YORK - ABD’li New York Post gazetesi, ABD’nin uyuşturucuyla mücadelede ön saflarda yer alan Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın kızının, kokain kullanırken çekilen görüntülerinin bulunduğu iddia edilen bir video kasetin kendilerine satılmaya çalışıldığını açıkladı. Haberde, 27 yaşındaki Ashley Biden’ın bir arkadaşının, Ashley’in uyuşturucu kullanırken ve bir partideki taşkın görüntülerinin bulunduğu kaseti gazeteye 2 milyon dolara (yaklaşık 3 bin 400 TL) satmak istediği açıklandı. New York Post gazetesi, toplam süresi 43 dakika olan kasetin 90 saniyesini izlemelerine ve 2 milyon dolarlık bedelin 400 bin dolara indirilmesine rağmen, kaseti satın almayı reddettiklerini açıkladı.
Biden’ın 27 yaşındaki kızı Ashley Biden, sosyal hizmetler uzmanı. Seçim kampanyaları boyunca babasının yanında yer alan Ashley Biden ya da Joe Biden ise olayla ilgili açıklama yapmadı. (New York Post)