Jon Snow'a böyle veda ettiler

Jon Snow'a böyle veda ettiler
Jon Snow'a böyle veda ettiler
Game of Thrones'un 5'inci sezon finalinde arkadaşlarının saldırısına uğrayan ve ölüp ölmediğine dair herhangi bir resmi açıklamanın bulunmadığı Jon Snow'un hayranları, sevilen karaktere veda videosu hazırladı.

RADİKAL - ABD 'li oyuncu Paul Walker’ın ölümünün ardından çekimlerine ara verilen ve kardeşlerinin ekibe dahil olmasıyla çekimleri tamamlanan 'Fast and Furious 7'de (Hızlı ve Öfkeli 7) Walker'a veda niteliğindeki final sahnesinde kullanılan 'See You Again' isimli şarkı, Game of Thrones'un akıbeti merakla beklenen yıldızı Jon Snow'a uyarlandı. Jon Snow'u canlandıran 28 yaşındaki İngiliz oyuncu Kit Harington'ın dizideki dikkat çeken sahnelerinin yer aldığı video, sosyal medyada kısa sürede paylaşım rekorları kırarken haftalardır süren tartışmanın da yeniden alevlenmesine sebep oldu.
Geçtiğimiz günlerde İngiliz oyuncunun 'Game of Thrones' setinin bulunduğu Belfast'taki havalimanında görüntülenmesi ve 28 yaşındaki yıldız oyuncunun dizide Jaqen H’gar karakterini canlandıran Tom Wlaschiha ile aynı uçakta olması dizinin fanatiklerini umutlandırmış, Harington'un hâlâ saçını ve sakalını kesmediğine dikkat çeken hayranları, Jon Snow'un altıncı sezonda da yer alacağı teorisini ortaya atmıştı. Özellikle sosyal medyada sıklıkla tartışılan bu konu hakkında dizinin oyuncularından çelişkili ifadeler gelirken, yapımcı şirketin ve senaristlerin ağzını deyim yerindeyse bıçak açmıyor.

ALTINCI SEZON NE ZAMAN ?
Görünen o ki Buz ve Ateşin Şarkısı'nın yazarı George R. R. Martin'in çok satan eserinden beyaz ekrana aktarılan dizinin fanatiklerinin Jon Snow'un kesin akıbetini öğrenmek için 6'ncı sezonun yayınlanacağı Nisan 2016'yı beklemesi gerekecek. (NTV)