Julianne Moore, Lara Stone ve Kristen Stewart rulet masasında ne yapıyor?

Julianne Moore, Lara Stone ve Kristen Stewart rulet masasında ne yapıyor?
Julianne Moore, Lara Stone ve Kristen Stewart rulet masasında ne yapıyor?
Paris kayıtlara geçecek şıklıkta ve şöhret dolu bir kumar gecesine ev sahipliği yaptı. Kristen Stewart, Julianne Moore, Lara Stone gibi yıldız isimlerin aynı rulet masasına oturduğu etkinlik, esasında bir kumar buluşması değil, Chanel'in son defilesiydi...

Her seferinde birbirinden yaratıcı moda şovları gerçekleştiren Chanel, salı günü Champs-Élysées’deki Büyük Saray’da düzenlediği Chanel Haute Couture defilesinin bir parçası olarak ünlü isimleri rulet masası etrafında topladı. Kristen Stewart, Julianne Moore, Lara Stone, Baptiste Giabiconi ve Lily-Rose Depp gibi yıldızların göz kamaştırdığı masanın etrafında aralarında Kendall Jenner’ın da olduğu modeller yeni koleksiyonu sundu.
İki büyük rulet masasının yerleştirildiği salonda Karl Lagerfield’ın ilham perisi, model Vanessa Paradis, Rita Ora, Alice Dellal ve Daniel Day-Lewis’in oğlu Gabriel Day-Lewis’e karşı oynadı.
Moda editörlerinin ve müşterilerin önüne yerleştirilen bir diğer masada ise Julianne Moore, Kristen Stewart, Lara Stone ile Vanessa Paradis’in kızı Lily-Rose Depp ve Fransız model Baptiste Giabiconi zar attı. Defilenin finalini, Kendall Jenner ,Chanel’in kreatif direktörü Karl Lagerfield’in gelini olarak beyaz bir takım elbise içinde yaptı. (The Daily Mail) 

 

 

 


  ETİKETLER:

  Beyaz

  ,

  Moda

  ,

  Ünlü

  ,

  Elbise

  ,

  Mail

  ,

  Karşı

  ,

  kendall jenner