Justin Bieber hayranlarına tükürdü

Justin Bieber hayranlarına tükürdü
Justin Bieber hayranlarına tükürdü
Ünlü şarkıcı Justin Bieber, en son bir restoranda temizlik kovasını tuvalet yerine kullandığı için manşetlerde yer almıştı.

Justin Biber bu kez ise Toronto konseri öncesinde balkondan aşağı tükürerek poz verip bunu hayranlarıyla paylaştı.

Instagramda hayranlarıyla bunu paylaşan ünlü şarkıcı, bir gün önce de aynı kıyafetlerle görüntülendiği için, akıllara acaba tüküren o değil miydi sorusunu getirdi.

Balkonun altında onu bekleyen hayranlarının videosunu çeken Bieber, bunu da paylaraşak, “ Bu sabah güne böyle başladım” yazdı.

Daha önce de kaldığı otellerde balkondan aşağı tükürmesi yüzünden şikayet edilen Bieber, Ocak ayında bir spor salonunda müşterilerden birinin su şişesine tükürmüştü.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Sabah

  ,

  Ünlü

  http://www.radikal.com.tr/114369911436994

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Justin bieber - herze

  Böyle birini zirveye çıkaran insanlara, zirveden tüküren biri hala nasıl orda kalıyor anlamıyorum .Aslında düşünen ile düşünmeyen ayrımı böyle birine olan hayranlıktan yapılmalıdır.

  hala bu ilginç psikolojik durumda olan gence - demlicay2011

  tapıyorlar. mazoşistlik demekki bir yaşam biçimi. bizim ülkeye uygun. gel beri. bana demokrasi yapmadılar denmez burda.

  KİM BU ÇOCUK - pispor

  bunun ne özelliği var ki günlerdir gazetelerde medyada boşuna yer almakta şımarık bir çocuğu bu kadar haber yapmanın bir anlamı olmaz ne oluyor radikale magazinleşmeye mi gidiyor

  şan şöhret ve taşıyamayan biri daha - peppe

  insanlar şöhreti yakalayınca geldikleri yeri unutuyor..ne oldum delisi oluyorlar..şöhreti taşıyamadıktan sonra..ne oldum değil ne olucam demeli..bu halk onu zirveye çıkardıysada elbet indirmesinide bilir..düşünsenize sevdiğiniz biri size bunu yapıyor bu hakareti ..kim çeker ya..nere kadar..zaten şımarıklıklarını bir yere kadar çeker millet..