Kadınları ayak kokusundan tanıdı

Kadınları ayak kokusundan tanıdı
Kadınları ayak kokusundan tanıdı
Çalıştığı aerobik salonuna gelen 23 kadını çizmelerindeki ayak kokularından tanıdı

 

İHSAN DÖRTKARDEŞ

ALMANYA - Freiburg kentinden Almanya, Avusturya ve İsviçre’de canlı yayınlanan şov programında bir kişi aerobik salonuna devam eden 23 kadının yarım saatliğine giydikleri çizmelerdeki ayak kokularından kim olduklarını tanıdı.


Alman 2'nci devlet kanalı ZDF’de Thomas Gottschalk'ın hazırlayıp Michelle Hunziker ile birlikte sunduğu programda 13 metre uzunluğunda 7 metre yüksekliğindeki ‘T-Rex' karekterindeki dinazonlar stüdyoda dolaştırıldı. Almanya'nın ‘en seksi' ve ‘popüler bakanı' seçilen Ekonomi Bakanı Karl-Theodor zu Guttenberg ve eşi Stehnaine’nin yanı sıra aralarında Tokio Hotel gibi tanınmış çok sayıda kişi veya grubun konuk olduğu programda birbirinden ilginç iddiaların gerçeğe dönüştürülebileceği öne sürüldü.

Baden-Württemberg Eyaleti'ndeki Sulmingen kentinden gelen 47 yaşındaki Thomas Schuster, çalıştığı aerobik salonuna devam eden 23 kadını ayak kokularından tanıyabileceğini iddia etti. Bunun üzerine Schuster’in gözlerine önünü göremeyeceği gözlük takıldı. Yarım saat süreyle çizme giyen kadınlardan 5’i rast gele seçilerek onlara sırtı dönük olan Schuster’den bunları tanıması istendi. Birkaç kez çizmeleri koklayan Thomas Schuster, 5 çizmenin de sahibini ayak kokularından tanırken uzun süre alkışlandı.(dha)