Kadir Çöpdemir 38-40 beden arası asistan arıyor!

Kadir Çöpdemir 38-40 beden arası asistan arıyor!
Kadir Çöpdemir 38-40 beden arası asistan arıyor!
Kadir Çöpdemir'in İK sitesine verdiği asistan ilanı, sosyal medya ve sözlüklerde tartışma konusu oldu. Çöpdemir'in ilanındaki dikkat çeken bir diğer nokta da aradığı asistanın beden ölçülerini yazması..

Radyocu ve televizyoncu Kadir Çöpdemir, internetten verdiği ilanı ile asistan aradığını duyurdu. İlandaki dikkat çekici detay ise asistanın beden ölçülerinin de aranılan şartlar arasında yer alıyor olması.

MAAŞ AZ ŞARLAR ÇETİN
Çöpdemir, aradığı asistan için internet üzerinden ilan verirken, sıraladığı şartlarlarla ilgili sosyal mecralarda birçok yorum yapıldı İlan hakkında konuşulan portallarlardan biri olan Ekşi Sözlük'te şartlar ağr maaş az bulundu! Çöpdemir'in ilanındaki dikkat çeken bir diğer nokta da aradığı asistanın beden ölçülerini yazması. Kadir Çöpdemir’in o ilanı:


  http://www.radikal.com.tr/134589013458902

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  NE VAR BUNDA ? - ARAGORA

  Adam istediği özellikleri ne güzel yazmış işte...Bıkmıştır şişman sekreterlerden...Millet kendi haline bakmadan gelmesin diye yazmıştır.. Bizim millet gene de gider...Yes no kadar ingilizce bilen de gider..Adam ,iyi derecede ingilizce bilen yazmış olsa bile...

  Hala nasıl çalışan arayacağımızı öğrenememişiz. - demirg

  Normalde İK sitesinin de bu ilanı beden ölçüsü ve hastalıklarla ilgili maddeler nedeniyle bu ilanı yayınlamaması gerekirdi ama sanırım onlar da nasıl çalışan aranabileceğiniz öğrenememişler hala sanırım.