Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Yolunda Ekim'de ekranlarda

Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Yolunda Ekim'de ekranlarda
Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Yolunda Ekim'de ekranlarda
Kanal D yeni sezonda yeni bir diziyi daha izleyicilerle buluşturacak. Ediz Hun'un da başrollerinde olduğu Hayat Yolunda Ekim ayından itibaren izleyicilerin karşısına çıkacak.

Dizinin başrollerinde Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun bulunuyor. Dizinin yapımcılığını D Production üstlenirken, senaryosu Nuran Evren Şit yazıyor. Dizinin yönetmeni ise Feride Kaytan.

HAYAT YOLUNDA’NIN HİKAYESİ

İstanbul ’da kar amacı gütmeyen özel bir hastanenin sahibi olan Prof. Dr. Veysel Bey, borçları nedeniyle oldukça zor durumdadır ve hastanedeki doktorların birçoğu istifa eder. Veysel Bey tüm hayatını bu hastaneye adamıştır ve bir şekilde bu hastaneyi ayakta tutmak ister. Bunu yapabilmek içinse yeni bir doktor ekibi kurmaya karar verir.

HAYAT YOLUNDA FRAGMANINI BURADAN SEYREDEBİLİRSİNİZ

Veysel Bey’in kızı da doktordur ve onun varisidir. Yelda, tıp fakültesinden tanıdığı ve aynı zamanda babasının öğrencisi olan bir grup doktoru bir araya getirmeye karar verir.

Türkiye ’nin farklı yerlerinden gelen ve farklı özelliklere sahip olan bu beş doktorun tek amacı vardır o da kendilerini başkalarının dertlerine adamak. Ancak başkalarının dertlerini çözmede oldukça başarılı olan bu ekip, kendi özel hayatlarında o kadar başarılı değildirler. Zaman içerisinde bu hastane onların sadece işleri değil, evi ve ailesi olur.