Kanalı eleştirince programı yayından kaldırıldı

Kanalı eleştirince programı yayından kaldırıldı
Kanalı eleştirince programı yayından kaldırıldı
tv8'de 'İzzet Paşa' programıyla ekrana gelen İzzet Çapa'nın kanaldaki işine son verildi. Çapa, geçen hafta programında, kanaldaki sansürden ve konuklarına soracağı soruların kontrol edilmesinden şikayet ederek, soru soracağı kartları ekrana fırlatmıştı.

tv8 'de 'İzzet Paşa' programıyla ekrana gelen İzzet Çapa'nın kanaldaki işine son verildi. Çapa, geçen hafta programında, kanaldaki sansürden ve konuklarına soracağı soruların kontrol edilmesinden şikayet ederek, soru soracağı kartları ekrana fırlatmıştı.

Çapa programında ayrıca, "Bana kimse sansür uygulayamaz. Ben bu programın koltukçubaşısı değilim. İsterlerse kovsunlar. Her hafta sorularımı kontrol edip sansürleyemezler. Peki beynimi nasıl kontrol edecekler? " ifadelerini kullanmıştı.

tv8 yönetimi ayrılıkla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Kanalımızda yeni sezon itibariyle her Çarşamba gecesi canlı olarak yayınlanan İzzet Paşa programının yayından kaldırılmasına karar verilmiştir. İzzet Çapa’ya bu güne kadar verdiği emekten ötürü teşekkür ederiz. Bundan sonraki televizyon kariyerinde başarılar dileriz."


  ETİKETLER:

  Yeni Sezon

  ,

  TV8

  ,

  sezon

  ,

  çarşamba