'Kanserim' dedi, hocasını 4 yıl sömürdü!

'Kanserim' dedi, hocasını 4 yıl sömürdü!
'Kanserim' dedi, hocasını 4 yıl sömürdü!
İngiltere'de Elisa Bianco adındaki üniversite öğrencisinin, "Kanserin son aşamasındayım" diyerek, 49 yaşındaki hocası Sally Ratellak'ı 4 yıl boyunca kandırıp adeta "sömürdüğü" ortaya çıktı.

RADİKAL- İngiltere’de Elisa Bianco adındaki üniversite öğrencisinin, “Kanserin son aşamasındayım” diyerek, 49 yaşındaki hocası Sally Ratellak’ı 4 yıl boyunca kandırıp adeta “sömürdüğü” ortaya çıktı.

Ratellak, “kanser olduğunu ama ailesinden yardım almadığını” söyleyen genç kıza evini açtı. Hatta Bianco’nun uzun ve pahalı seyahatlerini karşıladı. Yetmedi, genç kızın “son istekler” listesini gerçekleştirmek için kendini paraladı. Aslında kanser olmayan Bianco ise inandırıcı olabilmek için aşırı kilo verdi, saçlarını kemoterapi hastaları gibi kazıttı. Bazen hastalığının ağırlaştığı havasını vermek için,ses değiştirme aplikasyonları bile kullandı. Öğrencisine ayırdığı zaman nedeniyle eşiyle kavga edip boşanan, üniversite kariyerini tehlikeye atan Ratellak, Bianco’yu her sabah hastaneye bıraktığını sandı ama o gününü kafelerde geçirdi. Kemoterapi seansına bıraktığı Bianco’yu bir gün kafede görünce gerçeği anlayan Ratellak, “4 yıl boyunca hayatımı mahvetti. Her şey bir yalanlar dizisiymiş. O tam bir hasta” dedi. (HABERTÜRK)


Elisa Bianco (solda) Sally Ratellak (sağda)