Kaptanınız konuşuyor: Hepinize benden pizza!

Kaptanınız konuşuyor: Hepinize benden pizza!
Kaptanınız konuşuyor: Hepinize benden pizza!
ABD'de Philadelphia'dan Atlanta'ya giden uçak iki saatten fazla rötar yapınca pilot, koltuklarında beklemekte olan yolculara pizza ısmarladı.

Rötardan dolayı sinir küpüne dönmüş bir yolcularla dolu bir uçağın pilotu olduğunuzu düşünün. Yolcular koltuklarında sabırsızlıkla homurdanırken onları sakinleştirmek için ne yapardınız? Philadelphia’dan Atlanta’ya giden Delta Havayolları’na ait uçağın pilotu çareyi tüm uçağa pizza ısmarlamakta buldu! Salı öğledensonra hareket etmesi planlanan uçak, hava muhalefeti nedeniyle, yolcularla birlikte uçuşa hazır olduğu halde bir türlü havalanamadı. Koltuklarında çaresizce bekleyen yolcular bir süre sonra camdan baktıklarında, uçağa doğru yanaşan bir bagaj arabasını fark ettiler, aracın üstü pizza kutularıyla doluydu!Ailesiyle birlikte evine gitmek üzere uçakta bulunan Khoury Ashooh adlı yolcu, iki buçuk saatlik rötarı telafi etmek için pilotun ısmarladığı pizzaların, hosteslerce dağıtıldığı anları fotoğrafladı. Uçak üç saat gecikmeli olarak Atlanta’ya vardı.
Ohio, Illinois ve Mississippi’de  rötar yapan diğer Delta uçuşlarının yolcuları da uçakta beklerken kendilerine pizza sipariş edildiğini duyuran twitler attı.


  ETİKETLER:

  Hava

  ,

  pizza

  ,

  dolu

  http://www.radikal.com.tr/136698813669881

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Buna halkla iliskiler denir - user923685

  Iyi düsünmüs pilot efendi. Zaten biz de denmez mi ? Yarim elma, gönül alma