Karadayı ekrana veda ediyor

Karadayı ekrana veda ediyor
Karadayı ekrana veda ediyor
Yönetmenliğini Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın üstlendiği ay yapım imzalı Karadayı, 8 Haziran pazartesi yayınlanacak olan 114.bölümüyle ekrana veda edecek!

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar ve Cem Karcı’nın üstlendiği ay yapım imzalı Karadayı, 8 Haziran pazartesi yayınlanacak olan 114.bölümüyle ekrana veda edecek.

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu,  Bergüzar Korel, Melike İpek Yalova, Yurdaer Okur ve Çetin Tekindor’un yer aldığı  ATV ’nin ilgiyle izlenen fenomen dizisi Karadayı bu sezon son defa ekranda olacak.  Yönetmenliğini Uluç Bayraktar ve Cem Karcı’nın üstlendiği ay yapım imzalı Karadayı, bilindiği üzere bu sezon sonunda final yapacak.

3.sezonuyla da ilgiyle izlenilen dizi 8 Haziran Pazartesi yayınlanacak olan 114.bölümüyle büyük bir final yapacak ve izleyiciye veda edecek. Dizinin final tarihi haberini ise, dizide Mehmet Saim karakterini canlandıran başarılı oyuncu Erhan Yazıcıoğlu açıkladı. Karadayı, final bölümüyle 8 Haziran Pazartesi 20.00'da atv’de!

 
 


  http://www.radikal.com.tr/131004313100431

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Mapusane... - Kuzeyebakış

  Dizinin adı "Mapusaneye gir çık" olmalıymış! Baş karakter kaç defa mapusa girip çıktı sayanınız var mı? Konu derinliği olmayınca ne yapacaksın üstat!