Kardashian: 'Illuminati filan bilmem ben'

Kardashian: 'Illuminati filan bilmem ben'
Kardashian: 'Illuminati filan bilmem ben'
ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian, hafta başı Twitter'dan yakın bir arkadaşının doğumgününü bir fotoğraf kolajıyla kutlamıştı. IG isimli kolaj uygulamasında, birlikte çekilmiş üç fotoğrafı bir araya getiren Kardashian, kolajın şekli gerekçe gösterilerek Illuminati destekçisi olmakla suçlandı.

ABD ’li reality show yıldızı Kim Kardashian, hafta başı Twitter 'dan yakın bir arkadaşının doğumgününü bir fotoğraf kolajıyla kutlamıştı. IG isimli kolaj uygulamasında, birlikte çekilmiş üç fotoğrafı bir araya getiren Kardashian, kolajın şekli gerekçe gösterilerek Illuminati destekçisi olmakla suçlandı.

Eleştirilere yanıt veren Kardashian, “En yakın arkadaşım için bir fotoğraf yayımladım ve insanlar bunun Illuminati olduğunu söylüyor. Nedir bu? Bir din mi? Ben Hıristiyanım! Yoksa bir mezhep mi? Kusura bakmayın ilgilenmiyorum” dedi. Sadece şekilli bir kolaj yapmak istediğini söyleyen 33 yaşındaki yıldız, bu açıklamayla eleştirileri bir nebze susturmuş durumda.

Kardashin’la ilgili, şu aralar konuşulan bir diğer konu ise rapçi sevgilisi Kanye West’le olan ‘ortaklığı’. İddiaya göre ikili, Vanity Fair dergisi tarafından dünyanın en uyumlu ve başarılı çifti olarak gösterilen Beyonce ve Jay Z’nin tahdına aday . Beyonce’nin kendini kamuoyu karşısında ve sosyal medyada iyi temsil ettiğini düşünen ve başarısını buna dayandıran Kanye West, Kardashian’ın kariyer danışmanlığı görevini de üstlenmiş durumda. Hatta iddiaya göre sevgilisinin kendisiyle özdeşleşen uzun kahverengi saçlarını kısaltıp sarıya boyaması fikrini ortaya atan da West’ten başkası değil. 36 yaşındaki rapçi, böylelikle Kardashian’ın reality show yıldızından bir uluslararası bir yıldıza dönüştüğünü düşünüyor.

Kulislerle konuşulan ise Kim Kardashian’ın kariyerinde ne yaparsa yapsın asla Beyonce kadar yükselemeyeceği yönünde...