'Karındeşen büyükanne' kurbanlarını yedi mi?

'Karındeşen büyükanne' kurbanlarını yedi mi?
'Karındeşen büyükanne' kurbanlarını yedi mi?
20 yıl içinde aralarında kiracısı ve bakımını üstlendiği bir yaşlı kadının da olduğu 11 kişiyi öldürdüğü ortaya çıkan Rus 'karındeşen büyükanne'nin kurbanlarını yediğinden şüpheleniliyor.

RADİKAL - Rusya ’da yaşayan ve 20 yılda 11 kişiyi öldürdüğünü itiraf eden 68 yaşındaki seri katil, 'Karındeşen büyükanne' lakaplı Tamara Samsonova'nın kurbanlarını yemiş olabileceği iddia ediliyor. Geçen hafta son kurbanının bedenini siyah bir plastik torbayla dışarı çıkarırken görüntülenen ve yakalanan Samsonova işlediği cinayetlerin detaylarını günlüğünde anlatmıştı.
Dedektifler, Sansonova’nın kurbanlarını öldürdükten sonra baş, kol ve bacaklarını kesip bazı parçalarını da yediğinden şüpheleniyor. Samsonova’nın özellikle akciğerleri çıkartıp yeme tutkusu olduğu iddia ediliyor. Rusya’daki soruşturma komitesi iç organların ve özellikle de akciğerlerin kurbanların bedeninden ayrıldığını onayladı.

Rusya'nın karındeşen büyükannesi!

CANLI CANLI MI PARÇALADI?
Samsonova’nın, son kurbanı 79 yaşındaki Valentina Ulanova’ya uyku ilacı verip daha sonra canlı canlı vücudunu parçalara ayırdığından şüpheleniliyor. Samsonova, bakımını üstlendiği kadını yıkanmamış bardaklar yüzünden çıkan bir kavga sonucunda öldürdüğünü itiraf etti. İlginç bir şekilde, en son mahkemeye çıktığında tüm suçlamalara rağmen Samsonova daha çok gazetecilerin varlığından endişelenmiş gözüküyordu. Gazetecilere “Geleceğinizi biliyordum. Bu benim için tam bir rezalet, bütün şehir duyacak” diyen hangi suçlardan yargılandığını komşularının duymasından çekiniyor.

YA ÇOK APTAL YA DA...
Soruşturmayı yürütenler, bu davaya yıllardır hazır olduğunu ve bu son cinayetle hayatının bu bölümünü kapattığını söyleyen Samsonova hakkında “Ya göründüğünden çok daha aptal ya da göründüğünden çok daha zeki” yorumunu yaptı. (DailyMail)


  ETİKETLER:

  Rusya

  ,

  Uyku

  ,

  Dailymail

  ,

  Soruşturma

  ,

  İddia

  ,

  kol

  ,

  katil

  ,

  kavga

  ,

  plastik