Karnı giderek büyüyor

Karnı giderek büyüyor
Karnı giderek büyüyor

Carla Bruni-Sarkozy (solda) Avrupa Konseyi Başkanı Herman van Rompuy un karısı Geertrui van Rompuy-Windels e karnını gösterdi.

Hamileliğini kayınpederinin doğruladığı Carla Bruni, G-8 zirvesinde karnını gere gere gezdi

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin eşi, şarkıcı ve eski top model Carla Bruni’nin hamileliği giderek daha fazla ortaya çıkıyor. Fransa’nın sahil kenti Deauville’de düzenlenen G-8 zirvesinde Bruni, dün lider eşlerine verilen öğle yemeğinde ev sahipliği yaptı. Davette geniş ve bol bir beyaz elbise giyen Bruni’nin karnının büyüdüğü gözlerden kaçmadı.
Bruni’nin hamile olduğu Sarkozy’nin babası Pal Sarkozy tarafından 17 Mayıs’ta kamuoyuna duyuruldu, ancak çift şu ana kadar resmi bir açıklama yapmadı. Kayınpeder Sarkozy, Alman Bild gazetesine verdiği demeçte, “Torunum olacağı için mutluyum” demişti. Sarkozy-Bruni çiftinin bebeğin cinsiyetini doğumdan önce öğrenmek istemediklerini belirten dede Sarkozy, “Ancak kız ve Carla kadar güzel olacağına eminim” ifadesini kullanmıştı. 

İkiz mi bekliyor?
Fransız basınında daha önce çıkan haberlerde Carla Bruni’nin ‘ikiz’ beklediği iddia edilmişti. Voici dergisinin adını açıklamadığı bir kaynağa dayanarak yayımladığı haberde, 43 yaşındaki eski süpermodelin ikizlerini ekim ayında dünyaya getirmesinin beklendiği yazılmıştı. Haberde, Bruni’nin artık sigara içmediği de belirtilmişti.
Birden fazla çocuk istediğini sık sık dile getiren Bruni, Le Parisien’e verdiği söyleşide, hamilelikle ilgili soruyu ‘Bu konuyu alenen değil, bir kafede kadın kadına konuşmayı tercih ettiği’ şeklinde yanıtlamıştı. (aa)