Karolin Fişekçi: 'Rahat batıyorsa gitsin IŞİD'e cariye olsun'

Karolin Fişekçi: 'Rahat batıyorsa gitsin IŞİD'e cariye olsun'
Karolin Fişekçi: 'Rahat batıyorsa gitsin IŞİD'e cariye olsun'
Ressam ve yazar Karolin Fişekçi, son dönemde güncel konulara dair yaptığı yorumlarla dikkat çeken Tuğçe Kazaz'a 'Atatürk'le ilgili açıklamaları nedeniyle sosyal medya hesabından sert şekilde yüklendi.

Ressam ve yazar Karolin Fişekçi, son dönemde güncel konulara dair yaptığı yorumlarla dikkat çeken Tuğçe Kazaz'a ' Atatürk 'le ilgili açıklamaları nedeniyle sosyal medya hesabından sert şekilde yüklendi.

Karolin Fişekçi, Tuğçe Kazaz'ın Mustafa Kemal Atatürk 'le ilgili eleştirileri için, "Yaa bırakın şu manken eskisi kızı sürekli konuşup ekmeğine yağ sürmeyin. Atatürk'ü beğenmiyorsa, rahat batıyorsa gitsin IŞİD'e cariye olsun" dedi. Fişekçi mesajlarının devamında, "Ben bu kızı Kenan ile birlikte iken Kenan'ın ona yaptığı doğum günü zamanında görüp tanımıştım. Aklı bir karış havadaydı" şeklinde yazdı.

Sinem Kobal'dan jelatinli kitaplara açıklama geldi

Hande Yener'in zor günleri

Johnny Depp ve Amber Heard gizlice evlendi

O Ses Türkiye'de Mazhar Alanson-Gökhan Özoğuz gerginliği

Sinem ve Kenan çevirmeye takıldı
  http://www.radikal.com.tr/128679712867971

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - momentum

  Tuğçe Kazaz, bir Yunanlı'yle evlenip din değiştirmesi ile gündeme gelmişti. Sonra boşandı ve Budistlik çalıştı bir ara, sonra tekrar İslamiyete döndü. IŞİD'e de gider gitmesine ama, Karolin Fişekçi kendisi daha çok cariye gibi çıkmış. Cariye olmak için illa da Ortadoğu haremlerine gitmeye gerek yok. Nedir cariyelik: erkek kölenin karşılığı. Emeğinden, bedeninden, kadınlığından yararlanılan kadın. İslam hukukuna göre cariyelerin hür kadınlar gibi kapanması gerekmez. Omuz başları, başı, kolları, dize kadar bacakları açık olabilir. Sanırım modern zamanlarda daha çok cariye var. Yanılgı şundan kaynaklanıyor: cariyeler gene var, ama eskisi gibi ataerkil bir sahiplik atında değiller. Her ne ise, bunlar çok hayatlarını merak ettiğim insanlar değil. Ama bir Aydın Doğan Radikal'i bu kadar olabiliyor demek ki. Eskiden Milliyet okurduk, muhafazakar ve şehirli solcuların gazetesi, Üsküdarlı hemşehrimiz Burhan Felek'in çıkardığı. Aydın Doğan aldı, iki sene içinde gazete vıcık vıcık oldu, bugün internet sitesine tıklamaya içim elvermiyor. Radikal de aynı yolda; sayın Aydın Doğan şu sektörden çekilseniz de biz de rahat rahat gazete okusak?