Katalog çekimi için gitti, 'ortada soyun' dediler!

Katalog çekimi için gitti, 'ortada soyun' dediler!
Katalog çekimi için gitti, 'ortada soyun' dediler!
Manken Deniz Tunca, katalog çekimi için gittiği bir tesettür giyimi firmasında, paravan istediğini ancak firma sahiplerinin kendisine "Burada soyun" dediklerini iddia etti. Tunca, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada "Tesettür çekimi için soyunmam isteniyor. Olayı avukatım takip edecek" dedi.

RADİKAL - Manken ve oyuncu Deniz Tunca, bir tesettür firmasının katalog çekimi sırasında kendisine yapılan teklife adeta çıldırdı. Tunca, üzerini değiştirmek için paravan sorduğunda firma sahiplerinin "Burada soyun" dediklerini iddia etti. Tunca olayı yargıya taşıyacağını da belirtti.

Medyafaresi internet sitesine avukatı aracılığıyla bir açıklama yapan Deniz Tunca olayı şöyle anlattı:

“Tesettür firmasının katalog çekimi teklifi gelince çok mutlu oldum. Ruh halimi anlatan bir çekim olacak diye düşündüm kabul ettim. Ancak, çekimler esnasında paravan arkasında değil de ortada giyinmemi istediler. Olamayacağını söyleyip paravan ardında hazırlandım. Bu duruma şaşırdım. Bu teklif beni rahatsız etti. Anlaşmamız olduğu için işimi yarım bırakmamak için paravan ardında hazırlanıp çekimlere devam ettim. Ancak bu kez de video çekimi olsun denildi. Bu anlaşmamızda yok. Ama iş bitince bu teklifi de konuşuruz dedim. İş bitti ödeme yapacak kişiler yoktu. Ben aracı olan ajansı aradım ‘gelmesi zaman alır’ dedi. Çıkmam gerekiyor yarın siz hesaba yollarsınız dedim. Ancak öyle olmadı. Her yerde işitsel görsel yayın dağıtım hakları istendi. ‘Avukatım baksın yollayın’ dedim."

Tunca bu olayda ajansının da hatası olduğunu ve ajans ile anlaşmasını hemen fesh edip başka bir ajansla anlaştığını belirtti. Tunca, "Bu durum beni şaşkınlığa uğrattı. Tesettür çekimi ve ortada soyunmam bekleniyor. Ürün sayısı yükseltiliyor. İş bitiyor ödeme yapılmıyor. Hakaret tehdide maruz kalıyorum. Bana yapılan bu tutum ve davranışı kınıyorum” dedi.

Deniz Tunca sosyal medya hesaplarından da katalog çekiminden şu kareyi de takipçileri ile paylaştı: