Kate Bush öyle bir şey istedi ki

Kate Bush öyle bir şey istedi ki
Kate Bush öyle bir şey istedi ki
35 yıl sonra ilk kez Londra'da konser vermeye hazırlanan efsane İngiliz şarkıcısı Kate Bush, "Ben izleyicilerle bağ kurmak istiyorum, iPhone'larla değil" diyerek hayranlarından konserlerde fotoğraf çekmemelerini istedi.

RADİKAL - İngiliz şarkıcı Kate Bush, hayranlarından, Londra ’da vereceği konserlerinde fotoğraf çekmemelerini istedi. Daha önce aralarında Jack White ve The Yeah Yeah Yeahs’in de bulunduğu şarkıcı ve gruplar da aynı istekte bulunmuştu.
Independent’ın haberine göre, resmî internet sitesinden bir mesaj yayımlayan şarkıcı, “Ben, izleyicilerle bağ kurmak istiyorum, iPhone’larla değil” sözleriyle isteğini dile getirdi. 1979’dan sonra ilk kez konser verecek olan Bush, “Konseri birlikte deneyimlememiz için teknolojik aletlerinizle fotoğraf çekmeyin. Çok şey istediğimi biliyorum ama bu bizim deneyimi paylaşmamıza yardımcı olur” dedi.
“İzleyiciyle yakın olmak istediğim için geniş bir alan veya stadyum yerine daha samimi bir yer seçtik” diyen Bush, hayranlarına destekleri için teşekkür etti.
Kate Bush, 26 Ağustos -2 Ekim arasında Londra'daki Eventim Apollo'da toplam 22 konser verecek.