Kate Moss ve sevgilisi romantik Bodrum tatilinde

Kate Moss ve sevgilisi romantik Bodrum tatilinde
Kate Moss ve sevgilisi romantik Bodrum tatilinde
Dünyaca ünlü model Kate Moss'un bir kez daha Bodrum'a geleceği iddia edildi. Daha önce de pek çok kez detoks için Bodrum'a gelen Moss'un bu kez yeni sevgilisiyle romantik bir tatil için Bodrum'u tercih ettiği konuşuluyor.

İngiltere merkezli The Sun gazetesi, dünyaca ünlü model Kate Moss’un yeni sevgilisi fotoğrafçı Nikolai Von Bismarck ile detoks yapmak için Bodrum'a geldiğini iddia etti. Ünlü rock yıldızı Jamie Hince’le 4 yıllık evliliğini bu yıl içinde bitiren Moss, ilk kez nisanda Bismark ile görüntülenmişti.

Kate Moss Bodrum'da olay çıkardı

Bu yıl başından beri birliktelik yaşayan ikilinin ilk romantik tatillerini Bodrum’da geçirmeyi tercih ettikleri belirtildi.

BODRUM'A HAYRAN


Ünlü modelin bu kararı vermesinde Bodrum’a hayranlığının yattığı bilgisi de haberde yer aldı. Daha önce de turistik kente birçok kez gelen Moss’un en sevdiği detoks tesisleri burada yer alıyor.

Haberde, Moss ve Bismarck’ın özel bir jetle Bodrum’a geldiği ve ünlü modelin daha önce tercih ettiği SPA tesisinde konakladıkları bilgisi de bulunuyor.

Moss’un bu spa tesisini seçme nedeni olarak, ‘özel hazırlanmış detoks içeceklerine sahip olması ve canlı kan tahlillerinin yapılması’ gösteriliyor.

Çifte yakın bir kaynak gazeteye yaptığı açıklamada, "Bu gezi, ilişkileri hakkında ne kadar ciddi düşündüklerini kanıtlar nitelikte" dedi.

Kate Moss ay-yıldızlı broşla Londra gecelerinde

İsmini açıklamak istemeyen kaynak, Moss’un genellikle detoks için Bodrum’u tercih ettiğini belirterek, "İkisi de parti düşkünü insanlar oldukları için bu seyahati nasıl geçireceklerini merak ediyorum" dedi.

İlk kez romantik kaçamak yapan ikilinin otelde özel programlar eşliğinde SPA bölümünü kullandığı ve detoks programını tercih ettiği belirtildi.

Kate Moss'un Bodrum tatili de olaylı bitmiş

Moss daha önce de detoks yapmak için geldiği Bodrum’dan dönerken uçakta yolcuları rahatsız etmekle suçlanmış, İngiltere'ye indiklerinde ise yolcuların şikâyetiyle polisler tarafından alandan çıkarılmıştı.

Moss, birçok kez arkadaşlarıyla birlikte detoks yapmak için Bodrum’u tercih etmişti. (Hürriyet)