Kate Moss'un Bodrum tatili de olaylı bitmiş

Kate Moss'un Bodrum tatili de olaylı bitmiş
Kate Moss'un Bodrum tatili de olaylı bitmiş
Ünlü İngiliz model Kate Moss'un sinema oyuncusu olan bir arkadaşının doğum günü için geldiği Bodrum'da, bir beach clup'ta gelen hesaba itiraz edip, garsonlarla ve rahatsız olup kendisini uyaran diğer müşterilerle tartıştığı ileri sürüldü. 3 kişinin şikayetçi olduğu Moss'un, mekanın işletmecisinin araya girmesiyle jandarmaya gitmekten kurtulduğu öğrenildi. Moss'u isyan ettiren hesabın ise pide, salata ve şaraptan oluşan menü için 2 bin 300 Euro (yaklaşık 7 bin lira) tutarında olduğu ve ünlü modelin "Paris'te bile dörtte bir fiyatına bunları yiyebilirsiniz. Bu hesabı ödemem, arkadaşlarıma da ödetmem" dediği öne sürüldü.

RADİKAL - Kate Moss, geçen 1 Haziran'da arkadaşları organizatör Fran Cutler, Rose Ferguson ve İngiliz sinema ve tiyatro oyuncusu Sadie Frost ile Bodrum'a geldi. Burada arkadaşı Frost'un doğum gününü kutlayıp, cennet koyları gezen Moss, Göltürkbükü'ndeki bir beach clup'ta denize girip, güneşlendi.

Burada yedikleri pide, salata ve şaraptan oluşan dört kişilik menü için 2 bin 300 Euro (yaklaşık 7 bin lira ) hesap geldi. İddiaya göre, Moss, hesaba itiraz edip, "Mikonos ve Paris'te bile bu rakamın dörtte birine bunları yiyebilirsiniz. Bu hesabı ödemem, arkadaşlara da ödetmem" diyerek, garsonlar ve mekanın işletmecileriyle tartışmaya başladı. Moss, bu sırada, kendisini uyarmak isteyen diğer masadaki müşterilere elindeki su dolu bardağı fırlatmak istedi. Müşteriler arasındaki üç kişinin, kendilerine hakaret edildiğini ileri sürüp, şikayetçi olması üzerine Moss, ifadesi için jandarmaya davet edildi. Ancak, işletme sahipleri araya girip, Moss'un arkadaşlarının özür dilemesini sağlayıp, konunun tatlıya bağlamasını sağladı. Moss, böylece jandarmaya gitmekten kurtuldu.

" ÜNLÜ OLMASI BAŞKALARINI RAHATSIZ EDEBİLİR ANLAMINA GELMEZ"

Moss'tan şikayetçi olan isminin açıklanmasını istemeyen 46 yaşındaki tekstilci işadamı da ünlü olmalarından yararlanıp, kendilerinin huzurunu kaçırmak isteyen kişilere izin vermeyeceklerini belirtip, "Buraya tatile geliyoruz. Tatil yaptığınız yerin fiyatlarını bilmememeniz mümkün değil. Pahalı geliyorsa başka yere gidersiniz. Kate Moss, ünlü olması nedeniyle kendisine ayrıcalık yapılacağını düşünmüş olabilir. Ünlü olması bir başkasını rahatsız edebilir ve hakaret edebilir anlamına gelmez. Daha önce de buralara geldiğini basından biliyoruz. Ancak aşırı alkollü ve ne dediğini bilmiyordu. Çalışanlar son derece kibar ve nazikti. Bir ara, 'Gerekirse hesap bile almayalım' dediklerini duyduk. Ancak yine de tatmin olmadı, itirazını sürdürdü. Misafirlerimiz yabancıydı ve rahatsız olduk. Kibarca kendisini uyardık. Ancak, kendisini uyaramayacağımızı söyleyince ortam gerildi. Kendisinden şikayetçi olmuştuk. Ancak, sonra vazgeçtik. Duyduk ki benzer sıkıntıları daha önce kendi ülkesinde de yaratmış" dedi.

PİJAMALI FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Bodrum'da kaldığı butik otelin bahçesinde pijamaları ve çıplak ayak ile çektirdiği fotoğrafı instagramdaki sayfasından hayranları ile paylaşan Moss, 12 günlük rezervasyon yaptırmasına rağmen tatilini 4 gün önce kesip ülkesine dönerken uçakta alkollü olarak sorun çıkarttığı için Londra Luton Havalimanı'nda inerken kapıda kendisini alan polislere hakaret ettiği, ülkesinin basınında geniş yer bulmuştu.
DHA-Yaşar ANTER


  http://www.radikal.com.tr/137826313782635

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - user1105875

  Sanki nasıl fırsatçı olduğumuzu bilmiyoruz da çamur atalım o tekstilci iş adamı da muhtemel gösterdiği ilgi ve nezakete karşılık alamayan yan masanın ağır abisi ...

  Moss haklı. - brandywine06

  Fiyatları bilmeliymişmiş. İyi artık. İyice saçmaladınız. Ama parası olan bu parayı ödemeyi bir prestij ve marifet sanıyorsa işletmeci de iyi yapıyor. O kadar param yok, olsa da gidip kan emicilere vermem, veren prestij açlarına da acıyarak bakarım. O kadar parayı o üç şeye ancak para sahibi ama eziklikten kurtulamamışlar öder. Belirli bir gelir grubunun üstü gelsin diye fiyatlar pahalı tutulabilir, Mikonos böyledir ama pahalı tutmakla saçmalamak arasında fark vardır. Tabii saçmalayana saçmalıyorsun diyen olmayıp o parayı sanki normal bir şey yapıyor gibi ödeyenler olunca işletmeci de her şeyi yapar. Ayrıca önce Mikonos gibi doğa, lüks ve hizmet sağlayın da ondan sonra konuşun saçma tipler.

  ... - besener

  Kizmakta hakli. Insani enayi yerine koymaktan keyif alan, bir de bu enayi yabanci olunca keyfi katlanan isletmecilerle dolu ulkemiz.

  herkesi aptal... - kurtulus_2060

  Her kesi kör aptal sanan resotrancılar nedense daha çok Türkiye'de olur, değil mi?

  Kazık - ehm61

  Siz 4 kişiye 7000 tl hesap çıkarın itiraz edeni de çamur ilan edin. Fırsatçılığın bu kadarı ancak bizde olur....